Mustafa Yılmaz Şampiyon!
Genç yıldızımız yakın zamanda IM normunu tamamladıktan sonra, ünvanlarına bir yenisini ekledi. 17 yaşında Türkiye Şampiyonu olarak en genç Türkiye Şampiyonu ünvanını da elde etti. Son turda şampiyonluk için yarıştığı IM Barış Esen'i güzel bir partinin sonunda yenen Mustafa Yılmaz 11,5 puanla şampiyonluğa ulaştı. Özgür Satranç Forum ekibi adına kendisini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.
aV1hBz0J.jpg
...
Ara
Mustafa Yılmaz'ı kutlarım.Başarılarının devam etmesini dilerim.
Bu yarışmada Birincilik mücadelesi Mustafa Yılmaz,Barış Esen ve Turhan Yılmaz arasında oldu.Diğer oyuncular kendi aralarındaki oyunlarda kendilerinden beklenen perfonmansı sergileyemediler.Belki de rakibin çok güçlü olmadığını varsayarak tam konsantre olamadılar.Belki bu gençlerin arasında 2 yaşlı bulunsaydı yarışma daha büyük çekişmelere sahne olabilirdi.
Bu benim kişisel yorumumdur.Yarışma bitmeden bu gibi yorumları söylememek gerektiğini düşünüyorum!
Canlı yayın,gelişmek isteyen toplumlar için çok önemli bir imkandır.Böyle bir imkandan hep birlikte yararlanmak gereklidir.
Ateş Ülker
Ara
Mustafa Yılmaz'ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
Sevgi ve saygılarımla
H. Sertaç DALKIRAN
hsdalkiran
Bir Antalyalı olarak son oyunu Barış Abi'nin kazanmasını istediğim için içimde bir burukluk olsa da, Mustafa Yılmaz'ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi