Ey Forumu Takip Eden Güzel İnsanların Bu Yazıyı Okuyan Kısmı
Sitemizin anket bölümüne dikkatinizi çekmek istiyorum.15 kişi oy kullanmış.Foruma üye kişi sayısıyla mukayese edildiğinde dahi çok küçük bir sayı bu...Neden olabilir diye düşündüm ve şu sonuçlara ulaştım:
1.Oy kullanmak istemiyor ziyaretçilerimiz.
a.Soru gereksiz bulundu
b.Dümdüz istemiyorlar:)

2.Anket bölümü fark edilmiyor alt tarafta olduğu için.

3.Anketlerde kullanılan oyların kimin tarafından kullanıldığının falan görüldüğünü düşünüyorlar Kİ BU İMKANSIZ

Eğer benim hazırladığım anket sorusunda bir kusurum varsa lütfen bu sayfanın herkese açık bölümünde yüzüme vurun!
Anket bu sitenin can damarı..Anket kamuoyunun yönünü belli eden en güzel araç..Çok önemli konuları sizlerin fikirlerinizi anket yoluyla istatistiksel bilgi haline getirip çözebiliriz..Anketin canlanmasına yardım edin lütfen..

Saygılarımla...
Ara
Alıntı:3.Anketlerde kullanılan oyların kimin tarafından kullanıldığının falan görüldüğünü düşünüyorlar Kİ BU İMKANSIZ

Sayın @Ay
Bir web programcısı olarak bu yazdığınıza katılamıyorum.
Bir üyelik sistemi kullanılan yapıda kimin hangi sayfaya kaç kere baktığından tutun kaç dakika baktığına kadar her türlü bilgiye ulaşmak mümkün.

Sizin bunları toplamadığınızı söylemeniz mümkün ama bunun imkansız olduğunu söylerseniz bu doğru olmaz.
İmkansız deme sebebim teknik açıdan değildi.Ben teknik açıdan vaaz verecek bilgi seviyesinde değilim bu bilgisayar konusunda.Ama bu yazımda da belirtmeliydim, eski yazılarımda bahsettiklerime güvenmemeliydim.Düzeltmeniz için teşekkürler.Yani bu sitede böyle bir şeyin olması imkansız..!!

Kolay gelsin
gel gel berû ki savm u salâtın kazası var
sensiz geçen vakt-i hayatın kazası yok
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi