Dostluk Maçı
Benzer bir etkinliği birkaç yıl önce yine yapmıştık.Bu defa ben de uzun bir aradan sonra oynadığımdan ve aramızda yahoo sitesinde ilk defa oynayan arkadaşlar da bulunduğundan,oyuna başlarken bazı aksaklıklar oldu.Bugün daha düzenli olacaktır.Planlanan etkinliği öngörülen şekilde tamamlamak önemlidir.Teknik yönden ise amaç, yaptığımız belirgin yanlışları tespit etmek ve bir daha aynı yanlışları tekrarlamamaktır.
Bu akşam masaları yine Antalyalı arkadaşların açmasını rica ediyoruz.Bizim 1.aulker_99(A.Ü.),2.pekunc(C.Pekün),3.hozbilen(H.Özbilen),4.aulker_66(S.Muratoğlu) kadromuzda değişiklik yoktur.
Antalya'nın kod isimlerinin 17.50 de "intermediate blitz"salonunun girişinde yazılması karışıklığı önleyecektir.Bugün haliyle renkler değişecektir.Hamle başına maksimum 10 dakika kutusundaki işareti
silmeyi unutmayalım.Süreyi yine 45 dak+her hamle için 30 saniye olarak belirleyelim.Masayı açan kişinin istemediği oyuncuyu o masadan kovma hakkı vardır.(boot)İlginç olan bir konu biz oyuna başlamadan önce intermediate blitz isimli salonda hiç oyuncu yokken,bizim oyunlar başladıktan sonra birden oyuncu akınına uğramış olmasıdır.Bu yabancılar da sıradan oyuncu olmadığımızı anladıktan sonra bize oyun teklif etmeye başladılar.Oysa ben 10 gün önce deneme amacıyla aynı salonda tek bir oyun oynamaya çalıştım.Beni hiçbir oyuncu kabul etmemişti!Bunun nedeni de o anda benim yahoo sitesindeki Ratingimin düşük olmasıdır!
Oyunun bitiminde hamleler kutusunun altında bulunan "oyunu benim email adresime gönder" kutusunu tıkladıktan sonra çıkan pencerede de "send"düğmesini tıklayınca hamleler email adresimize gelmektedir.
Katılanlara ve yardımcı olanlara teşekkür eder,herkese başarılar dilerim.
Ateş Ülker
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Dostluk Maçı - Yazar: IhsanKILIC - 16-01-2010, 13:35
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: IhsanKILIC - 16-01-2010, 17:56
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: IhsanKILIC - 16-01-2010, 21:12
İnternet aracılığı ile takım maçı - Yazar: Ateş Ülker - 17-01-2010, 10:45
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: IhsanKILIC - 17-01-2010, 19:38
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: IhsanKILIC - 17-01-2010, 21:55
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: IhsanKILIC - 19-01-2010, 08:27
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: IhsanKILIC - 19-01-2010, 08:28
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: IhsanKILIC - 19-01-2010, 09:10