Siz dinlediniz mi?
Siz dinlediniz mi?

İstanbul'un tanınmış satranç oyuncuları Selim ve Kerim kardeşler, ilk albümleri "Yaşadıkça"yı piyasaya sürdüler. Satranç oynamak dışında, müzik çalışması da yapan ikizler, Ocak ayının başında piyasaya sürdükleri albümü, müzik dinlemeyi sevenlerin beğenisine sundular. Peki, dinlediniz mi?

Tu_5A.jpg

Ayrıca her Pazar akşamı saat 21:00'da canlı olarak radyo yayını yapıyorlar. Radyoyu dinlemek için www.gorenparmak.org adresinin sağ tarafında bulunun dosyayı bilgisayarınıza karşıdan yüklemeniz gerekmektedir. Tabii sisteminiz de, dosyayı açacak yazılım bulunması şart. Bu programı www.winamp.com adresinden, sisteminize yükleyebilirsiniz.

Elbette işleriniz yoğun olduğu için radyo programı "Yelpaze"yi dinlemeyi unutabilirsiniz. Buna mani olmak için, Selim ve Kerim kardeşlere ePosta yazabilirsiniz. Yani sizlere bilgilendirme ePostası gönderiyorlar. Anlayacağınız, satranç oynamayı bırakmadılar. Benim 1995 yılının Kasım ayında düzenlenen satranç turnuvasında 6'ncı olduğumu öğrendiklerinde "Satrancı bir turnuvada 6'ıncılık derecesi alacak kadar iyi oynadığınızı niye yazmadınız. Bir gün internette karşılıklı oynayalım. Selamlar" diye bana cevap yazarak, benimle satranç oynamak istediler.

Sözün kısası: Selim ve Keirm kardeşlerle, ben satranç oynayamasam da, lütfen sizler oynayınız.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi