Bunu ilk defa burada paylaşıyorum!!Eleştiri bekliyorum!!
Edip ve Umut,
Bana özgürlük ne demek bir anlatır mısınız?

Not: "Edip" Dedim ama "GM_1416" adlı arkadaşı Edip diye bildiğim için böyle söyledim.
Bir insan hayatını refah içerisinde yaşıyorsa özgürdür! (Ama başkalarını kısıtlamadan).Özgürlüğün bu konuya nerden bulaştığınıda anlamadım.Asıl amaç saptırılıyor.
Bir taktisyen tahta üzerinde yapılacak birşey varken ne yapılacağını bilir,
bir stratejist tahta üzerinde hiçbir şey yokken ne yapılacağını bilir.
Ara
Özgürlük konusunu siz, Umut ve GM_1416 bulaştırdınız! Yanlışları için özgürlük kavramına sığınan GM_1416, "Ona da hak veren Umut". Yadıklarınızı "omurilikten" mi yazıyorsunuz? Hele dönün okuyun yazdıklarınızı... Düzeltme olanağı da var, unutmayın!
Edip özgürlük konusunu işe karıştırdı..Sitenin adını alet etti..Bende sadece örnek vererek siteyi savundum..Sitenin adının Özgür Forum olması her türlü özgürlüğü yapabileceğimiz anlamına gelmez!
Bir taktisyen tahta üzerinde yapılacak birşey varken ne yapılacağını bilir,
bir stratejist tahta üzerinde hiçbir şey yokken ne yapılacağını bilir.
Ara
-Hey garson!
-Buyrun efendim!
-Kola ya da fanta var mı?
-Var efendim!
-Ozaman bana bir tane bira getir!...
Sevgili İbrahim,
Seni eleştirirken amacımız seni durdurmak değil. Durdursak da geriletmek, engellemek değil. Daha kapsamlı daha derinden gelişimine kendimizce katkıda bulunmak. Bizi dinlemeyebilirsin de. Tüm acemiliklerine rağmen öykülerini yayınla. Onların "rüştünü" kanıtlıyacağı tek yer okuyucunun "dişleri arasıdır"...Kusursuzu ararken üretim dışı kalmak da bir başka kusuru oluşturur. "Yeryüzünde iki kusursuz insan varmış, biri öleli çok olmuş, biri de henüz doğmamış". Sessizliğini hayra yoruyorum, bunları yazmadan da edemedim.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi