forum kuralları yok , neden ?
forum sayfamızda neden kurallar yok. belirli kurallar olsun ve üye olanlar onu mutlaka okusun . kural dışı hareketlerde mod lar müdahalede bulunsun . gerekirse kural dışı hareketlerde ceza werilsin. (3 gün forum a yazamasın mesela)
gerçi burası ciddi bir forum kural dışı bi şey olcaını sanmıom ama ... yinede kurallar olmalı
Ara
mesela forumdaki yazılarda benim yazılarım gibi bu kadar imla yanlışına izin verilmesin Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Aman Yusuf bu konu tehlikeli haberin olsunSmile Ben biraz 'ukala'lık yapmak istiyorum, bana dokunmaz bu üstteki yazdığınSmile Ayrıca biz iyi niyetli ve sürekli site için, satranç için çabalayan insanları sırf imla yüzünden kaçırmamalıyız ne dersin?Big Grin

Saygılarımla...
Ara
Sevgili Yusuf

Üye olurken sayfada onayladığınız bir bölüm var...
"Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyali mümkün olduğu kadar kısa sürede mesaj panosundan kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, yöneticilerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler göndermeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce mesaj panosundan uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, yöneticileri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında 3. şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir 'hack' olayı sonucunda bu bilgiler 3. şahıslara dağılırsa bundan webmaster, moderatör ya da yöneticileri sorumlu tutamazsınız.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yollamak için).

Aşağıdaki kabul ediyorum bağlantısına basmak sureti ile yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul edersiniz."

Ayrıca kullanıcılar tarafından yazılan yazıların telif hakları ve yazılarının sorumluluğu kendilerine aittir. Forum sorumlu tutulamaz.
Bunlar dışında mod olarak görünen arkadaşlarımız sizlere bu konularda bilgilendirme yapabileceği gibi gerekirse uyarılarda da bulunabileceklerdir. Ancak bu sayfalarda üyelerin özgürce yazışması ve bu duyguyu hissetmesi bizler için çok önemli.

O yüzden beklediğin anlamda FORUM KURALLARI yazısı olmayacaktır.

Selamlar sevgiler
Abidin Ünal
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi