Allahım bizi kimler yönetiyor?!
ALAHIM BU GÜNLERİDE' Mİ GÖRECEKTİK YA FENER YA TOP BURSA !!!YUKARI TÜKÜRSEN BIYIK,AŞAGIYATÜKÜRSEN SAKAL.. PAZAR HİÇ OLMASA PAZAR!!! ALLAH ALLAHSmile))

Şu yazıya bir bakın lütfen. Türkiye Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Arda Kılıç Bursalılar için facebook sayfasından bunu söylüyor. Bu kişi nasıl ulusal düzeyde faliyet gösteren bir federasyonun yönetiminde olabilir.

Kuvay Sanlı'nın hiçbir siyasi yönlendirme içermeyen yazısını okudunuz mu? Sadece içinde sol geçiyor diye başına gelenlere artık şaşırmıyoruz. Bu seviyede bir federasyonun Kuvay Bey'in yaklaşımlarını sindirmesini beklememiz komik olurdu.

Bence Ahmet Arda Kılıç'a federasyon, kendisini en iyi temsil eden kişi ödülünü vermelidir. Bir Bursa'lı olarak hepimizden özür dilemesini istemiyoruz. Kafa yaspısını değiştirmesini istiyoruz.

Allahım bu günleride mi görecektik, satranç federasyonu kimlerin elinde?
Ara
"Al da bozdur"...:!: :?:
Bu olayı duyduğumda inanılmaz üzüldüm. Satranç Federasyonu Yönetim Kurulunda yer alan birinin bu şekil sözler sarfetmesi beni hayrete düşürdü. Kalitesini ortaya koymuş oldu, diyecek başka söz yok. Benim asıl ilgincime giden "Satranç ve Sol" isimli yazı ile Kuvay Bey tasfiye ediliyor (haklı haksız tartışmıyorum), ancak bir şehri "Top" olmak ile suçlayan, aşağılayıcı ifadeler kullanabilen bir şahıs Yönetim Kurulunda kalabiliyor-uyarı bile almıyor-. Bu ne yaman çelişki böyle... Bursada yaşayan bir satranççı olarak söz konusu kişiyi şiddetle kınıyorum... (Not: Bu kadar süre bekledim cevap yazmak için zira Federasyondan bir hamle bekledim ama gelmedi.)
Ara
Zugzuwangta hamle yaparsan "alekhine" yapmış olursunSmile)

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi