HER ŞEYE RAĞMEN ŞAMPİYONLUK...
Sözün bittiği yer Şampiyonluk,
Bu gururu yaşatmamızda katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.
Ben hep diyordum, Şampiyon olacak kadromuz var, Konya ya gidemezsek yazık olacak diye, haklı olmak ne güzel şeymiş.
Tüm takımlar masalarında maçlara çıkmadan önce taktik savaşına girerken, biz 8 nci masa dışında değişiklik şansımız olmadan sınırlı ama bir o kadar da ne yapması gerekeni bilen sporcularımızla na-mağlup ŞAMPİYON olduk. Tüm arkadaşlarımı alınlarından öpüyorum.
Bu daha başlangıç, inşallah arkası gelecek,
BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN...

Bu arada Deniz Gençlik Spor kulübünü başta Tayfun Hocam olmak üzere tebrik ediyorum. Biz daha ölmedik, biz de varız demek adına büyük iş başardılar.Bizi de Konya öncesinde teşvik etmesini asla unutmayacağım.

Aynı kent takımlarının dayanışmasının ne kadar önemli olduğunu sergiledik.Darısı diğer takımlarımızın başına.
Ara
Dayanışma derken, anlaşmalı beraberlik mi ? Smile
Ara
Sonuç garanti olursa anlaşmalı yenilgi bile olabilirdi.Dayanışma her anlamda.Bunu anlayabilmek önemli...
Ara
Hem Ramazan Savaş'ı Hem de Deniz Gençlik Spor Klüplerinin başarısını canı gönülden kutluyorum.

Bu başarı Antalya'yı hem kilit hem anahtar konumuna da ulaştırmıştır. Başarı sahiplerinin bu durumu, Türk Satrancı adına doğru değerlendirebilmeleri umuduyla, başarıların devamını ve sürekliliğini diliyorum...
Sayı Arat'ın ''Sonuç garanti olursa anlaşmalı yenilgi bile olabilirdi.'' cümlesini kabul edilemez buluyorum.

Belki satranç, tarafların, maçın bir noktasında berebere yapmasına olanak veriyor ancak hiç bir spor dalı bilerek kaybetmeyi önümüze bir seçenek olarak sunamaz. Bu dayanışma belki Antalya'dan bir fazla takım çıkmasını sağlar ancak unutmayalım o bir fazla takım, en az Antalya kadar değerli bir başka ilimizin takımının yerini alır. Bilerek kaybetmenin, böylesine normal bir olay olarak önümüze sunuluyor olması, yasalar önünde de oldukça sıkıntılı bir durum olduğu gibi liglerimizin de değerini düşürür. Üstelik bu takımların gelecekte yapacakları maçların üzerine de durduk yere kuşku bulutu örter.

Gelecek senelerde, İş Bankası Süper Liginin son haftalarında, şampiyonluk veya düşmeyi ilgilendirecek bir maçta iki takımımız arasında alınabilecek sonuçları şimdiden tartışılır hale getirmek , ilk önce bu takımlarımıza ve sporcularına haksızlık etmek olur.

Bu forumu takip eden , sporcular, yöneticiler,sponsorlar adına bu talihsiz beyanın bir önce düzeltilmesini diliyorum...

Saygılarımla...
Ara
Tekrar merhaba;
Sn Gökermanın uyarısına teşekkür ediyorum.

Birlik ve beraberliğe o kadar muhtaç kalmışızki bazen heyecanımıza yenik düşüp kastını aşan beyanlarda bulunabiliyoruz.

Bunun için özür diliyorum.

Kulüpler Şampiyonasına çeşitli sebeplerle katılamıyorken,kulübü kapatma noktasından dönüp son anda kısıtlı bir kadro ile katıldığımız Konya da şampiyon olarak lige yükseldik.Aslında büyük iş başardık.Heyecanımızda bu yüzdendir.

Sn.Gökerman içiniz rahat olsun,temiz bir lig için elimizden geleni yapacağımıza endişeniz olmasın.

Saygılarımla...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi