NEDEN HEP "O" KAZANIYOR ?
Şurada bir konu açtık ağız tadıyla düşüncelelerimizi anlatamıyoruz . Tekrar soruyorum,”Neden hep O kazanıyor? “ Muhalefet neden kaybediyor? Nerede yanlış yapılıyor ? Önümüzdeki seçimlerde de bu yanlışlar tekrarlanacak mı? Seçim gene şansa mı bırakılacak ?

Bir “vezir” örneği verdim.Murat Kul'u aşamıyorsanız önümüzdeki seçim sizin için fantaziden öte gidemiyecektir. Forumlarda bol bol hakaret edip kendinizi rahatlatırsınız ! (rahatlatabiliyorsanız)
Amaç birilerine küfür etmek mi ,seçimi kazanmak mı ?

İskender bey bana kızmış.Neden hep O kazanıyor ? Diyorum, İskender bey TSF başkanı hakkında verip veriştiriyor. Neymiş bizim Ali yazıcı değil bozucuymuş...Bir sürü ıvır zıvır. Vıdı vıdı..
Hadi ciddiye alalım belki bir bildiği vardır, yazsın öğrenelim diye sorularla önünü açtık, baktık ki iddialarını destekleyecek elle tutulur bir materyal yok.
İskender bey vereceğin yanıtlarla çok ilgilenecektik ama sen hiçbir şey yazamıyorsun ki. Çoğunluğun dikkatini böyle mi çekeceksiniz ?
Güzel kardeşim bir şeyler biliyorsan,iddiaların ciddiyse forumda aç yeni bir başlık hepsini anlat.Anlatda öğrenelim,ilham alalım. Yoksa sus da .. forum kirliliği oluşmasın.

Bu yönetimle bizim de sorunlarımız var. Türkiye nin en küçük yaşta bir turnuvada ( 3.11 yaş -İş B. satranç turnuvası) satranç oynayabilen tek çocuğu olan oğlum A.Eren Aydın iki yıldır yaş gruplarına katılmıyor.Ülkemizde yapılan kendi yaş gruplarındaki uluslararası turnuvalara da katılmadı. Neden acaba ?
İskender bey ,şunu oku bunu oku diye talkım vereceğine önce benim bu forumda yazdıklarımı okusun.Eren'in bloğuna girip orada yazdıklarımı da okusun. Okusun da muhalefet nasıl yapılıyor bir baksın.
Birileriyle mücadele ederken de bunun bir yolu yordamı vardır. Kavganın bile bir mertliği vardır. Bir başkası böyle değil diye benim de onun seviyesine inmem mi lazım ?

Bu toprak ve tohum başka mahsul vermiyor dedim.Hala sözümün arkasındayım. Bunu da anlayamamışsınız. Bana söylediklerinizi de aynen iade ediyorum.Hangimizin boş boş konuştuğuna okuyanlar karar versin. Bir konuyu doğru dürüst tartışamıyorsanız işi demogojiye dönüştürüp,hakaretvari cümlelerle konuyu böyle bağlarsınız.

Madem bu topraklar sizin iddia ettiğiniz gibi verimli. Konumuz spor. 80 küsur yıldır, cihana bedel bir satrançcımız mı çıkmıştır? Atletimiz mi ? Futbolcumuz mu? Yüzücümüz mü? Basketbolcumuz mu?Voleybolcumuz mu? Teniscimiz mi? Kayakçımız mı ?
İstisna ata sporumuz güreştir.O da son zamanlarda yukardaki branşlara yaklaşmaktadır.
Tek tük saman alevi gibi gelen istisnai başarılar dışında bu topraklarda kalıcı kitlesel başarılar var mıdır ?
O bahsettiğiniz “çok büyük insanlar “ nerededir ? Edirne'ye kadar en büyük sizseniz demogojiye devam.. Neymiş efendim,böyle verimli toprak her yerde bulunmazmış mış mış..
Ben sporu yazdım.Dolu dolu konuşan sizde ilim,bilim,sanat,müzik.edebiyat vs dallarında bizim bilmediğimiz “cihana bedel olmuş” Türk büyüklerini yazın da gözümüz açılsın.Böylece boş boş konuşmayalım.

Benim hedefimde de siz yoksunuz.Tanımadığım insanlarla ne derdim olabilir ? Ama işi atışma noktasına getiren de sizsiniz. Lütfen ,başlıktaki konu dışındaki görüşlerinizi forumda başka bir başlıkta üyelerle paylaşın.

”Neden hep O kazanıyor ? “ Sizin gibiler yüzünden.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
NEDEN HEP "O" KAZANIYOR ? - Yazar: Selçuk Aydın - 16-09-2010, 13:31
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: TUNCAY ŞEN - 20-09-2010, 20:05
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Selçuk Aydın - 21-09-2010, 22:54
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: TUNCAY ŞEN - 23-09-2010, 20:22
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: İskender Altındiş - 24-09-2010, 01:44
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: TUNCAY ŞEN - 24-09-2010, 19:22
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: İskender Altındiş - 25-09-2010, 23:37
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: İskender Altındiş - 25-09-2010, 23:39
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: İskender Altındiş - 27-09-2010, 22:07
vıdı vıdı - Yazar: Selçuk Aydın - 28-09-2010, 20:12