GELİP GİDENLER
Antalya'ya gelip gidenler çoğaldı. Bazıları ikinci seferini yapıyorlar. Kritik dönemlerde kritik bölgelere akın üstüne akınlar düzenleniyor...

Ali Nihat Yazıcı'nın da bu gün için Antalya'da olacağını duydum, doğru mu değil mi bilmiyorum. Eğer doğruysa sanırım şahsi bazı sorunları nedeniyle olmalı. Çünkü satrançla ilgili olsaydı duyurulmadık yer kalmazdı eskiden. Yetiştirdiği çocuklardan 5- 6'tanesi milli takım havuzuna girmiş bir antrenör olarak ben duymadığıma göre sanırım başkan özel bir durum nedeniyle Antalya'da olmalı...

Gelenler-Gidenler
Gidip de gelmeyenler
Kimi umutlar gibi hani
Sarhan Guliyev gibi hani
Hani bu gün kendisini ağırlayacak olanlar Sarhan Guliyev konusunda sorsalar örneğin: Sarhan Hoca'ya Ali beyler desteklerini neden kesmişler? Antalya'nın Umutları, Ufukları, Çağatayları neden Sarhan'sız kalmış? Antalya bundan sonra satrançta nasıl marka olacakmış? Yeni markalarla bir fotoğraf isteriz kendilerinden... Eminin başkan pratik zekasıyla fotoğraf çektirecek bir şeyler bulur...

Ben sorardım bunları, ama satranç ile ilgili bazı işlerim var. Çağdaş yaşamı destekleme derneği ile ortak bir satranç eğitim alanı oluşturacağız bu gün. Daha sonra da ADD ile yine satranç eğitim grupları örgütleyeceğim. Benim satrançla ilgili işlerim bitmiyor.
Size çok kolay gelsin...
Hüseyin AKTAŞ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Antalya'ya gelip gidenler çoğaldı. Bazıları ikinci seferini yapıyorlar. Kritik dönemlerde kritik bölgelere akın üstüne akınlar düzenleniyor...

Ali Nihat Yazıcı'nın da bu gün için Antalya'da olacağını duydum, doğru mu değil mi bilmiyorum. Eğer doğruysa sanırım şahsi bazı sorunları nedeniyle olmalı. Çünkü satrançla ilgili olsaydı duyurulmadık yer kalmazdı eskiden. Yetiştirdiği çocuklardan 5- 6'tanesi milli takım havuzuna girmiş bir antrenör olarak ben duymadığıma göre sanırım başkan özel bir durum nedeniyle Antalya'da olmalı...

Gelenler-Gidenler
Gidip de gelmeyenler
Kimi umutlar gibi hani
Sarhan Guliyev gibi hani
Hani bu gün kendisini ağırlayacak olanlar Sarhan Guliyev konusunda sorsalar örneğin: Sarhan Hoca'ya Ali beyler desteklerini neden kesmişler? Antalya'nın Umutları, Ufukları, Çağatayları neden Sarhan'sız kalmış? Antalya bundan sonra satrançta nasıl marka olacakmış? Yeni markalarla bir fotoğraf isteriz kendilerinden... Eminin başkan pratik zekasıyla fotoğraf çektirecek bir şeyler bulur...

Ben sorardım bunları, ama satranç ile ilgili bazı işlerim var. Çağdaş yaşamı destekleme derneği ile ortak bir satranç eğitim alanı oluşturacağız bu gün. Daha sonra da ADD ile yine satranç eğitim grupları örgütleyeceğim. Benim satrançla ilgili işlerim bitmiyor.
Size çok kolay gelsin...

Mrhb,

TSF Başkanı Antalya'ya geldiyse, herhalde Altın Portakal Film Festivali'ne
katılmaya gelmemiştir; olsa olsa Kemer'deki ICCF genel kuruluna uğramıştır
diye düşünürdüm.

yü,

PS:
Alıntı:Federasyon Başkanımız Ali Nihat YAZICI Avrupa Satranç Birliği seçimlerini kaybederken, FIDE Başkan Yardımcılığı ve Okulda Satranç Komitesi Başkanlığına seçildi.

:mrgreen:
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
H+H= Hüseyin+Harun: "İki kişinin bildiğini bütün köy bilir" Big Grin Big Grin Big Grin
Hüseyin AKTAŞ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:H+H= Hüseyin+Harun: "İki kişinin bildiğini bütün köy bilir" Big Grin Big Grin Big Grin

Haklısın.

Ben de haklıymışım Smile

http://tsf.org.tr/component/content/arti...-sona-erdi

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Sn Ali Nihat YAZICI kulüpleri gezerek mali genel kurulda destek istiyormuş. ilginç, acaba ters giden birşeylermi var?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi