TSF Delegeleri ...hakkım çalındı!
Cengiz bey,
yazınızı okuduğumda bu duruma öncelikle bir delege olarak değil bir insan olarak üzüldüm. Delege listeleri üzerinde tartışılması gereken konulardan biriydi ve sizin yazınızla beraber bu tartışmayı başlatmış olalım.

Delege listelerinin açıklandığı ilk gün bir şey dikkatimi çekti. Yıllardır bu camianın içerisindeyim fakat delege olarak gördüğüm isimlerin yarısını belki de daha fazlasını tanımıyorum. 150.000 lisanslı sporcumuz var fakat sanıyorum delege arkadaşlarımdan bazılarının satranç lisansı bile yoktur. Bu konu hakkında söylenecek daha çok şey var. Fakat bunun uzun uzun belki de yeni bir başlık altında tartışılmasının faydalı olacağını düşünüyorum.

Cengiz bey hakkında söylemek istediğim başka şeyler de var. Bu haftasonu bir mali genel kurul gerçekleştireceğiz. Ve Cengiz bey, kulübünün ilk açıklanan listede kendisini delege olarak bildirmesine rağmen sonrasında geri çektiğini söylüyor ve bunun yapılan bir baskı sonucu gerçekleştiğini söylüyor. Mali genel kurul, ibra etmek, etmemek bunlar elbette çok önemlidir fakat bazı şeylerin sonuçtan daha önemli olduğunu düşünüyorum. Cengiz bey'in satranca verdiği bunca emeğe karşılık ülke satrancına ibra etmek veya etmemek yönünde yapacağı 1 oyluk katkı, 1 oyluk hak elinden alınmıştır. Cengiz bey mali genel kurul konusundaki görüşünüz ne olursa olsun emeğe olan saygımdan ötürü, insana olan saygımdan ötürü her zaman yanınızdayım.
İyi çalışmalar dilerim..
Sevgiler..
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ataman_aydogdu - 22-11-2010, 20:59
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 22-11-2010, 21:11
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: cengizgulebay - 22-11-2010, 21:35
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 22-11-2010, 22:08
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin Gümüştekin - 26-11-2010, 01:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi