HEPİNİZE HELAL OLSUN
Mali genel kurulda biz velilerin ve çocuklarımızın sesi olan, günlerdir bu forum ortamında dile getirdiğimiz sorunları cesurca dile getiren TSF yönetiminin gözünün içine bakarak, her türlü tehdit ve baskıya karşı ibrada hayır kullanan 55-60 delegeye HELAL OLSUN.

Sizler bu kararlılıkla oldukça kimse karşınızda duramaz.
Ara
"Büyük olmak için hiç kimseye iltifat etmeyeceksin: Hiç kimseyi aldatmayacaksın. Ülke için gerçek amaç ne ise, onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır; herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır, fakat sen buna karşı direneceksin. Önüne sonsuz engeller de yığacaklardır. Kendini büyük değil, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyük derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin." M.Kemal ATATÜRK

ZAFER “ZAFER BENİMDİR“ DİYEBİLENİN ; BAŞARI “BAŞARACAĞIM“ DİYE BAŞLAYANIN VE “BAŞARDIM“ DİYEBİLENİNDİR. M.K.ATATÜRK

Atamızın sözlerinden çıkarılacak ders, güzel günler görmenin yolu, benim için şudur. DÜŞÜNÜN, ÇALIŞIN, ÜRETİN, PAYLAŞIN. Esen kalın.
Eğilmez başın gibi. Gökler bulutlu efem. Dağlar yoldaşın gibi. Sana ne mutlu efem.
Ara
Bir de bu sözlerin ağırlığını kavramamış, davranışlarına yansıtıp, yaşam biçimine dönüştürememiş bir tek kişiyi bile ekibinizin içinde tutmayın. Yol arkadaşlarıyla ideallerinize ulaşmanız daha kolay ve daha az hatayla, sancısız olur. Eğer yol arkadaşı seçiminde hata yaparsanız. Yolunuz çıkmazdır. Kaybetmeye ebedi mahkum olmak budur.

Yalnız kalın. İdealinize geç varın, hatta varmadan hayat bitsin. Yine de yol arkadaşınızı iyi seçin. Atatürk'ün yaşamı bir anlamda yol arkadaşlarını iyi seçmenin ve gerektiğinde yolları ayırabilmenin belgeselidir.

Başarı; iyiler için ve ne yazık ki kötüler için de bunu anlayabilmekten geçer.
Eğilmez başın gibi. Gökler bulutlu efem. Dağlar yoldaşın gibi. Sana ne mutlu efem.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi