İlgililere
Hoca Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Kendi yazılarımız hiç değilse bir kaç saatlik sınırlı bir süre düzeltme olanağı olmalı.
Bu forumda beni daha az yazmaya yönelten düzenlemelerden birisi de kendi mesajlarımı düzeltemememdir.Bu konuda Hoca'ya sonuna kadar katılıyorum.İnsan yazarken fark edemediği yazım hatalarını, cümle düşüklüklerini, kullanılan yanlış kelimeleri sonradan fark edip düzeltmek istiyor.Kendi mesajını düzeltememeye anlam veremiyorum.Önizleme bir bakıma bu işe yarıyor ama o da biryere kadar.Eğer o mesajı daha sonra değiştirip ona cevaben yazılan mesajları anlamsızlaştıracağından çekiniyorsa birçok forumda yapıldığı gibi en azından "o mesaja cevap yazılana kadar mesajını değiştirme hakkı" tanınmalıdır diye düşünüyorum.
Buna ek olarak insan belirli bir zaman diliminde birşey düşünerek yazabilir ancak daha sonra bu yazdığından birçok sebeple vaz geçebilir.Nasıl bir düşünceden daha sonra vaz geçilebiliyorsa yazıların da yazan kişi tarafından silinmesine olanak sağlanmalıdır.Sonuç olarak yazmak düşünceyi somut bir hale dökmekten başka birşey değildir.Bir kişinin düşüncesi değişiyorken, değişen düşüncenin yazı olarak kalması bana anlamsız geliyor.Bu sebeple yazılan mesajların 1 hafta, 3 gün yada en azından 24 saat süreyle yazan kişi tarafından silinebilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Umarım bu yazıyı yazarken yazım yanlışları yapmamışımdır yoksa yazım bu şekilde kalacak Wink
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
İlgililere - Yazar: Hoca - 19-12-2010, 14:45
Re: İlgililere - Yazar: Attorney at Law - 19-12-2010, 18:30
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: sena nur kaya - 19-12-2010, 20:39
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdullaharik - 19-12-2010, 20:58
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 19-12-2010, 22:57
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 19-12-2010, 23:38
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ataman_aydogdu - 20-12-2010, 00:25
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hoca - 20-12-2010, 00:27
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Attorney at Law - 28-12-2010, 14:18

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi