İlgililere
Az önce bir şey oldu, kısaca size onu anlatacağım :)

Ben üstteki yazıyı yazdım, yarım saat geçmeden iki ayrı mesaj aldım..

Birinci mesaj Tutku'dan gelmiş.. Son cümlemi soruyor, neye "gerek yok" dedin.. Anlaşılmıyor tam diyor..

İkinci mesaj ise Sevgili Hoca'dan gelmiş..
Mesajları silmek tükürdüğünü yalamak olmamalı diyor..

......

Bakın şimdi, foruma yazı yazıp, birkaç gün beklettikten sonra yayınlayabiliriz.. O zaman hatalar minimuma iner, kabul..

Ancak aceleyle yazılan mesajlar var, mesela üstte benim yazdığım mesaj gibi.. Bu mesajlar, çok önemli olmayan konularda, hukuki sonuç doğurması mümkün olmayan başlıklar altında yazılıyor genelde..

Her yazımızı bir gün bekletemeyiz..
Zaten Başkan hakkında yazdıktan sonra bekletiyorum.. Kendisi de bana 2 sene evvel Antalya'ya geldiğinde "bir gün beklet evladım" demişti.. Neyse..

Demem o ki, üstteki mesajım yanlış anlaşılmış, ancak ben bu mesajı yazarak onu düzeltebiliyorum..

Belki bu da yanlış anlaşılır..

Diyorum ki;

1. Yazdığımız şeyleri silebilmeliyiz..

2. Hukuki bir hata yaptık diyelim, çok önemli bir zat-ı muhtereme aceleyle yazdık ve kalayı bastık.. Omurgalı insan zaten her koşulda özür diler, bunu silip arazi olmak doğru değildir..

Ama yazım hatalarını düzeltmek için bu hakkı talep etmek çok doğaldır.. Ben de bunu söylüyorum.. Tükürdüğünü yalamaktan kasıt, hukuktan korkup geri adım atmaktır..

Hadi kalp kırmayayım diye arkadaş arasındaki mesajların silinmesini de bi derece anlayalım..

Neyse yahu, hadi iyi geceler sevgili satranç camiası..
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
İlgililere - Yazar: Hoca - 19-12-2010, 14:45
Re: İlgililere - Yazar: Attorney at Law - 19-12-2010, 18:30
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: sena nur kaya - 19-12-2010, 20:39
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdullaharik - 19-12-2010, 20:58
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 19-12-2010, 22:57
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 19-12-2010, 23:38
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ataman_aydogdu - 20-12-2010, 00:25
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hoca - 20-12-2010, 00:27
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Attorney at Law - 28-12-2010, 14:18

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi