İlgililere
Herkese merhabalar,

Bu konuda kısa süre önce bir deneyim yaşadım. Forumdaki Kuvay Sanlı başlığının altında yazdığım bir yazıda verdiğim bir rakamda yanlışlık vardı bunu düzeltebilmek için forum yönetimine bir yazı yazdım. Kendileri yönetim olarak ortak bir karar almış olduklarını bu yüzden yazıda herhangi bir değişiklik yapmanın mümkün olmayacağını söylediler. Ben de yeni bir yazıyla gerekli düzeltmeyi yaptım. Fakat sonuç olarak yanlış verdiğim bilgi hala belirttiğim başlığın altında yer almaktadır. Bu bilgi çok önemli bir bilgi olsaydı ufak bir yanlışlık yüzünden gereksiz yere bir çok tartışmaya girmek zorunda kalacaktım. Neyse ki olmadı fakat hepimiz insanız dikkatsizlik yapmamız çok olağan.

Sorunun çözümü için şöyle bir önerim olacak.
. Yazının altına içerikteki problemle ilgili cevap niteliğinde bir mesaj yazılmışsa ancak ve ancak yazıyı yazan kişilerin anlaşıp yöneticiye ortak içerikli mesaj göndermesi sonucu iki mesajın beraber silinmesi veya düzenlenmesi

Diğer bir durumda Eğer yazının altına herhangi bir mesaj yazılmamışsa yazıyı yazanın kendi mesajını istediği gibi düzenleyebilmesi.

Bunun suistimal edilebilecek bir öneri olduğunu düşünmüyorum çünkü bunlar çok sık rastlanan durumlar değildir. Sadece bu tarz bir hakkın olması forum yazarlarının üstündeki gerginliği ortadan kaldıracaktır.

Sevgiler...
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
İlgililere - Yazar: Hoca - 19-12-2010, 14:45
Re: İlgililere - Yazar: Attorney at Law - 19-12-2010, 18:30
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: sena nur kaya - 19-12-2010, 20:39
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdullaharik - 19-12-2010, 20:58
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 19-12-2010, 22:57
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 19-12-2010, 23:38
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ataman_aydogdu - 20-12-2010, 00:25
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hoca - 20-12-2010, 00:27
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Attorney at Law - 28-12-2010, 14:18