İlgililere
Bu forumda diğer forumlardan farklı olarak gönderilmiş yazıda değişiklik yapılamamaktadır.Ben de bu kuralın katı olduğunu düşünüyorum.Bizi son derece dikkatli olmaya zorlamaktadır.Öte yandan yazmak isteyenler için de caydırıcı bir neden olabilir.En azından geçici bir süre düzeltme imkanı sağlanabilir.
Forum yönetimi düzeltmelere neden izin vermiyor?Hukuki açıdan sakıncası mı vardır?Yoksa bizim düşünemediğimiz nedenler mi vardır?
Fazla çekingen olmaya gerek yoktur.Çekingenlik bugüne kadar bize hiçbir şey kazandırmadı.Geçmişde gerçek olmayan kişiler değişik isimlerle kritik mesajlar yazdılar.Hatta bir kişi, gerçek bir ismin kodu ile foruma girmeyi başararak o isimle yazılar yazdı.Ne oldu?Büyük olaylar olmadı.Dünya Gezegeninde yaşam hala devam etmektedir!
Bir kişi forumda Satranç toplumunun prestijini kıracak,kişilere hakaret edecek veya Federasyonu kızdıracak yazılar yazar mı?Böyle olaylar çok seyrek olmuştur.Olduğu takdirde hukuki yollara başvurmak mümkündür.Moderatörlerin satrançcılara yakışmayacak yazıları görmesi halinde bunları silmesi mümkündür.
Benim kullandığım bir 3 ncü yol daha vardır.Beni kızdıran bir şey yazılmışsa veya hesaplı bir şekilde bana haksızlık yapılmışsa ben bunu bilgisayar kullanma alışkanlığı olmayan yüzlerce kişiye anlatıyorum.En az birkaç yüz kişiye anlatıyorum!Yıllarca anlatıyorum!Kararı da satrançcıların vicdanlarındaki mahkemeye bırakıyorum.
Ateş Ülker
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
İlgililere - Yazar: Hoca - 19-12-2010, 14:45
Re: İlgililere - Yazar: Attorney at Law - 19-12-2010, 18:30
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: sena nur kaya - 19-12-2010, 20:39
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdullaharik - 19-12-2010, 20:58
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 19-12-2010, 22:57
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 19-12-2010, 23:38
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ataman_aydogdu - 20-12-2010, 00:25
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hoca - 20-12-2010, 00:27
Yazarın yazısında değişiklik yapamaması katı bir kuraldır. - Yazar: Ateş Ülker - 20-12-2010, 01:13
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Attorney at Law - 28-12-2010, 14:18

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi