Ankara MEB İl Birinciliği
Sayın Ülker;
Yazınızda belirttiğiniz gibi Sayın Okay, yakınmalarında benim gibi bir veli olarak, bir yere kadar haklıdır.Orası da Milli Eğitim İl Müdürlükleri’nin yanlış uygulamaları konusudur. Okullarında Milli Takım Havuzu’nda sporcusu olan bir okulun duyarsızlığına ise diyecek bir söz bulamıyorum (Teknik toplantıda hazır bulunan okulların sayısını önceki yazımda belirtmiştim).
Oysa Sayın Okay’ın Ankara Bölge Temsilciliği ve Ankara Satranç Spor İl Temsilciliği hakkında yazdıkları tamamiyle gerçek dışıdır. Benim yazdıklarım arasında günü kurtarmaya ve kişileri kandırmaya yönelik ne varsa yazmanızı rica ederim. Eski bir İl Yöneticisi olarak elimden geldiği kadarı ile cevaplıyayım. Ancak şu da bir gerçektir: Maddeler halinde belirttiğiniz Milli Eğitim İl Müdürlükleri’nin eksikliklerine tamamen katılıyorum. Ben yönetimde çalışırken defalarca Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü Beden Eğitimi Spor ve İzcilik Bölümü Lig Heyeti ile yaptığımız görüşmelerde öğrencilerimizin kayıt esnasında TC Kimlik No.larının mutlaka alınmasını yoksa sağlıklı bir turnuva dosyası oluşturulamayacağını belirttik. Bunu ancak geçen sene başarabildik.Ayrıca MEB İl Birinciliği’nin UKD ye dahil olabilmesi için 3 senedir uğraşıyoruz ama nafile. Süre ve yer problemini çözemedikleri için bunu gerçekleştiremedik. Çünkü MEB Lig Heyeti Yöneticileri’nin Satranç’ın spor olduğu konusunda bilgileri eksik. Hatta verilen Katılım Belgeleri’nde dahi Satranç Logo’su bulunmamaktadır.

Saygılarımla
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Ankara MEB İl Birinciliği - Yazar: OKAY - 25-01-2011, 21:26
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: canince - 26-01-2011, 00:31
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: UgurayOzalp - 28-01-2011, 12:48
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ateş Ülker - 30-01-2011, 00:49
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: canince - 30-01-2011, 02:13
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: UgurayOzalp - 30-01-2011, 14:23
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ateş Ülker - 02-02-2011, 00:04
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: UgurayOzalp - 02-02-2011, 19:21
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: canince - 04-02-2011, 14:31