TAHSİN BEY'E YAKIŞTIRAMADIM
Tahsin bey son köşe yazısında Antalya'da düzenlenen küçükler şampiyonası için gelen eleştirilere yanıt vermiş.

Bu yılın en ilginç konusu, hatta olayı, hep birlikte ve imza altına alarak, sözleşme yaparak sporcuları üşüttüğümüz iddiasıydı. İlginç değil mi? Ne akıl, hem de federasyon yöneticilerinin talebi ve talimatı ile otel kaloriferleri açmayacak ve sporcular üşütülecekti. Akıl ve izandan yoksun çevrelerin yakıştırmasına atılan birkaç yazar-çizer dışında gülüp geçti her kes. Sporun yücelmesi, sporcunun başarısı için çalışmaz, aklınızı sporun dışındaki konularda yorarsanız bu hale gelir insan, başka bir şey bulamazsınız o zaman. Sağlık ve beslenme konularında tüm yazılı ve sözlü uyarılara karşın son derece rahat davrananlar, alışık olmadıkları iklim ve yaşam düzeni karşısında da etkilendiler doğal olarak. Sağlık birimi gereken çalışmayı yaptı, doktoru, hemşiresi ve her an hizmet verecek ambulansı ile hazırdı. Çok şükür ki beklenmedik ve hastane ortamı gerektiren durumlar olmadı. Daha dikkatli olunması hep istendi, kış ortasında hayatı boyunca havuza girmemiş sporcular bu seçeneği denemek isteyince soğuk algınlığı kaçınılmaz oldu onlar için.

Öğretmen emeklisi olan Asbaşkanımız gelen eleştirilere somut yanıt vermek yerine, uyarılara uymayanların iklime ayak uyduramadığı (????) ve anadoludan gelen çocuklarımızı HAYATI BOYUNCA HAVUZ GÖRMEYEN olarak nitelendirmesi, aşağılaması ne kadar acı.

Tahsin bey acaba kim akıl ve izandan yoksun? Başka bir şey söyleyemiyorum
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
TAHSİN BEY'E YAKIŞTIRAMADIM - Yazar: bahtiyar - 22-02-2011, 14:34
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 22-02-2011, 16:54
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kasim_Demircin - 22-02-2011, 19:43
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: serhad kangöz - 23-02-2011, 10:28

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi