Analiz Yayıncılık Kocaeli Kitap Fuarı'nda
Merhaba,

Analiz Yayıncılık olarak 14-22 Mayıs 2011 tarihleri arasında düzenlenecek olan 3. Kocaeli Kitap Fuarı'na katılmaktayız. Analiz Yayıncılık (Analiz Satranç), Salon A / A-72 no'lu stand alanında (Konferans Salonu yanı) satranç ve kitap severlerle buluşmayı ummaktadır.

3. Kocaeli Kitap Fuarı
Yer: Kocaeli İnterteks Fuar Merkezi
Analiz Yayıncılık: Salon A / A-72

Kitap Fuarı hakkında daha fazla bilgi edinmek için: http://www.kocaelikitapfuari.com adresli websitesine göz atabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Alper Efe Ataman
Analiz Yayıncılık
İletişim: 05325748873 / 05363573156
http://www.analizsatranc.com
Alper bey,
Merhabalar, Analiz Yayıncılık kitaplarını ilgi ve dikkatle inceliyor ve çalışıyorum. Küçük bir konuyu belirtmek isterim; John WATSON 'ın "Satranç Stratejisinin Sırları" kitabını şu an okuyor ve çalışıyorum..Ancak, Geçer piyonların önemini ve gücünü anlatan kısmın son örnek maçında (Karpov-Kasparov maçı olsa gerek..) bir notasyon karmaşası olmuş..siyahın 19. hamlesinden sonra beyazın 23. hamlesine geçmiş..nasıl geçmiş olabileceğini tahminlerimle çıkaramadım bir türlü..Bunun dışında genelde güzel bir kitap diyebilirim..
Fisher'in 60 Memorial Games kitabının da çevirisini yayınlarsanız çok sevinirim..İyi günler.. Yusuf ÖMÜR.
Ara
yusuf_omur Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Alper bey,
Merhabalar, Analiz Yayıncılık kitaplarını ilgi ve dikkatle inceliyor ve çalışıyorum. Küçük bir konuyu belirtmek isterim; John WATSON 'ın "Satranç Stratejisinin Sırları" kitabını şu an okuyor ve çalışıyorum..Ancak, Geçer piyonların önemini ve gücünü anlatan kısmın son örnek maçında (Karpov-Kasparov maçı olsa gerek..) bir notasyon karmaşası olmuş..siyahın 19. hamlesinden sonra beyazın 23. hamlesine geçmiş..nasıl geçmiş olabileceğini tahminlerimle çıkaramadım bir türlü..Bunun dışında genelde güzel bir kitap diyebilirim..
Fisher'in 60 Memorial Games kitabının da çevirisini yayınlarsanız çok sevinirim..İyi günler.. Yusuf ÖMÜR.

Haklısınız Yusuf Bey, yayınlarımızda yaptığımız kontrollere karşın zaman zaman hatalarla karşılaşmak bizleri de üzüyor. Uyarılarınızı dikkate alacağız. İlginiz için teşekkürler.

Görüşmek Üzere,
Alper Efe Ataman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi