Yazışmalı Satrancın Faydaları Nelerdir?
Daha önce yazışmalı sadece birkaç parti oynamış bir oyuncu olarak yazışmalı satrancı pek sevemedim. İki oyuncuda bilgisayardan en iyi hamleleri yaptırıp oyun sürüyor bilgisayarı daha iyi olan ya da daha uzun süre analiz ettiren kazanıyor gibi geliyor bana. Eğer yorumum çok sığ olduysa yazışmalı satranç sevenler kusuruma bakmasın ama bu konuda biraz beni aydınlatabilir misiniz? Yazışmalı satranç bundan mı ibaret; incelikleri satranca faydaları nelerdir?
Ara
thebestloser Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Daha önce yazışmalı sadece birkaç parti oynamış bir oyuncu olarak yazışmalı satrancı pek sevemedim. İki oyuncuda bilgisayardan en iyi hamleleri yaptırıp oyun sürüyor bilgisayarı daha iyi olan ya da daha uzun süre analiz ettiren kazanıyor gibi geliyor bana. Eğer yorumum çok sığ olduysa yazışmalı satranç sevenler kusuruma bakmasın ama bu konuda biraz beni aydınlatabilir misiniz? Yazışmalı satranç bundan mı ibaret; incelikleri satranca faydaları nelerdir?

Ben yazışmalı satrancı çok seviyorum maçları oynarken inceleyebilirsiniz hangi satranç motoru ne kadar güçlü oynuyor kendi açılış repertuarınızı test edebilirsiniz uzun vadeli olarak hangi açılışların üstünlükleri ve zayıflıkları ortaya çıkar
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi