BEYAZ KALE SATRANC ILE ILGILI YAPILAN TALIHSIZ DEGERLENDIRME
darban morteza Nickli Kullanıcıdan Alıntı:merhabalar. kulup baskani bana rica etmiski ben ufuk tuncerin son alay dolu mesajini cevap yazmayim. sadece 3 seyi soylemek istiyorum:

adam sana yazma diyor sen halen yaziyorsun. cok kasiniyorsun sen haberin var mi?

darban morteza Nickli Kullanıcıdan Alıntı:1)Ben iranliyim ve ana dilim farscadir. Turkceye turkler gibi 100% bilmemem dogaldir. ustelik ben laptopumu irandan almisim ve benim laptopum da turkcenin ozel harflari mevcut degildir (YUMUSAK G gibi).

madem bilmiyorsun o zaman bilenlere laf atma. latopun da yumusak G olmayabilir ama Ö ve Ü olabilir Wink

ama utanmana gerek yok, benim de türk harfler yok ama ayarlara girersem degistirebiliyorum. yani bilgin 0 demek oluyor bu Smile

darban morteza Nickli Kullanıcıdan Alıntı:2)Ben antrenorluk yapiyorum ve biraz yogunum ve bos vakitimda cok degildir. Ama goruyorumki UFUK TUNCERin bos vakiti cokdur, cunku her yazi yazdigimda hemen cevap yaziyor. gunde enaz 10 saat mesenger ve facebook hesaplari acikdir ve istediginiz zaman internette onu bulabilirsiniz.
antrenörlük mü yapiyorsun? senin yaptigin antrenörlügü gördüm. cocuklar karsinda sana güldü. dediklerini ciddiye almadilar mi desem yoksa konusmana mi güldüler?

10 saat? sen in misin cin misin nesin ya? kac sigara iciyorum? kac defa parka gidiyorum. gün de kac KM araba kullaniyorum

kocum sana bunu söyleyim. belki sen daha geri kalmis bir dünyada yasiyorsun ama benim iphone var. 24 saat internetli. sabit fiyat. sana da tavsiye ederim. elini yikamaya giderken bile mesaj geliyor

sen baya kasinmaya basladin. en iyisi hic karsima cikma. merak ediyorum ne sekilde kacacaksin Wink

3)Ben belki iyi bir antrenor degilim. ama sadece bunu biliyorumki hataya geldikten sonra, ilk kez (Hataydada bir ilk) cok sevdigim ogrencim DIYAP BUYUKASIK turkiye yildizlar sampiyonasinda 15 yas kategorisinde sampiyon olmusdur.
SEVGILER, SAYGILAR[/quote]

"yildizlar"

hoca dedigin avrupa sampiyonu yapar, dünya sampiyonu yapmaya calisir (yas gruplarinda). hoca dedigin ögrencinin elo su cikmasi icin cabalar.

seni bilenler, tek ben degil yani. türkiye ye sadece para icin geliyorsun. bunu da hic bir zaman inkar etmedin. "evet" kelimesini bile kullandin. simdik yürü sütünü ic yat uyu
Ara
(UFUK TUNCER:adam sana yazma diyor sen halen yaziyorsun. cok kasiniyorsun sen haberin var mi?)

Kulup baskani bana kulup hakkinda yazma ve kulupler sampiyonasinin mevzusunu uzatma dedi,ama sen artik ortami alayli ve tahrik edici sozlerinle farkli boyutlara getirmissin ve artik konuyu benim icin sahsilasdirmissin.ustelik farzet cok kasiniyorum.eee ne yapacaksin?

(UFUK TUNCER: madem bilmiyorsun o zaman bilenlere laf atma. latopun da yumusak G olmayabilir ama Ö ve Ü olabilir
ama utanmana gerek yok, benim de türk harfler yok ama ayarlara girersem degistirebiliyorum. yani bilgin 0 demek oluyor bu)

Senin gibi vaktimi butur onemsiz seylere harcayacak degilim.turkce bilen boylede yazdigimda benim ne yazdigimi anliyor.

(UFUK TUNCER: antrenörlük mü yapiyorsun? senin yaptigin antrenörlügü gördüm. cocuklar karsinda sana güldü. dediklerini ciddiye almadilar mi desem yoksa konusmana mi güldüler?)

yazdiklarin icin kanit veya sahit getir.kanitsiz soylemler degersizdir.

(UFUK TUNCER: 10 saat? sen in misin cin misin nesin ya? kac sigara iciyorum? kac defa parka gidiyorum. gün de kac KM araba kullaniyorum

kocum sana bunu söyleyim. belki sen daha geri kalmis bir dünyada yasiyorsun ama benim iphone var. 24 saat internetli. sabit fiyat. sana da tavsiye ederim. elini yikamaya giderken bile mesaj geliyor

Bos vakit kolay kolay senin gibi bulamiyorum. internette 24 saat takilmak icin, zamanim yok. vakitlarim benim icin onemlidir ve yapacak daha onemli seylerim var.

(UFUK TUNCER: sen baya kasinmaya basladin. en iyisi hic karsima cikma. merak ediyorum ne sekilde kacacaksin)

yukardada yazdigim gibi farzet kasiniyorum. ne yapacaksin?
ustelik kacmayada hic niyyetim yok. sen kimsinki ben senden kacayim!!
dimdik karsinda durmusum.bilgin olsun.

(UFUK TUNCER: hoca dedigin avrupa sampiyonu yapar, dünya sampiyonu yapmaya calisir (yas gruplarinda). hoca dedigin ögrencinin elo su cikmasi icin cabalar.)

senden dunya veya avrupa sampiyonasi istemiyorum. once git ogrencini almaniya veya turkiye sampiyonu yap, ondan sonra gel konusalim.
senin mantigina gore turkiye sampiyonlugu basari sayilmaz. vaybe!!

(UFUK TUNCER: seni bilenler, tek ben degil yani. türkiye ye sadece para icin geliyorsun. bunu da hic bir zaman inkar etmedin. "evet" kelimesini bile kullandin.)

Hic evet kelimesini kullandigimi hatirlamiyorum. ne zaman biz bu konu hakkinda konusdugumuzuda hatirlamiyorum.
yazdiklarin icin kanit veya sahit getir.baska hic bir turlu kabul edilemez.

(UFUK TUNCER: simdik yürü sütünü ic yat uyu)

Tamam canim benim. ama sende bunu unutmaha yatmadan once, dislerini fircala. fazlada su veya cay icme. allah korusun yataginda bir seyler yasanabilir. :lol:
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi