TSF lisans kampanyası
Sn Ali Nihat YAZICI'nın son lisans kampanyası ile ilgili yazısının linki aşaığda

http://www.tsf.org.tr/component/koseyazi...22&task=yg

kampanya gayet güzel ama yazının sonunda sn Yazıcı ,

Kitaplar, saatler, takımlar, panolar...

İsterseniz çocuğunuzun lisansını uzatın, yeni lisans çıkartın.

Puanınız yetmiyorsa, annenizi, babanızı, eşinizi, kardeşinizi, arkadaşınızı lisanslı yapıp puan toplayın.

demiş..

Çok garibime gitti eş, baba, anne, arkadaş, kasap amca, berber abi ..... kime buluyorsan lisans çıkar yeterki çıkar...

Federasyonmu yönetiliyor, marketmi ? Sonrada Lisanlı 150.000 sporcumuz var deniyor. bunların kaçı eş, kaçı baba, kaçı akraba

Artık iş çığrından çıkmış
Ara
Satranç forumlarında bini aşkın yazı yazdım..
Öfkeyle yazdığım yazılar oldu..
Keşke yazmasaydım dediğim yazılar, pişman olduğum yazılar oldu..
Yeri geldi özür diledim, yeri geldi özür bekledim..

Ama bu sözde "Bahtiyar" adıyla ağzına geleni yazan, gerçekte kim olduğunu bilmediğimiz şahsiyetin şu son yazısına öfkelendiğim kadar hiçbir yazıya öfkelenmemişimdir herhalde..

Başkan Ali Nihat Yazıcı hakkında satranç forumlarında en ağır yazıları yazmış birisi olarak, lisans kampanyasını düzenledikleri için daha önce tebrik etmiştim; ama şu son yazıdan sonra, bu kez bir daha, hem de altını çizerek tebrik ediyorum..

Bu yönetimin yaptığı en önemli işlerden biridir..
Ellerine sağlık, inşallah devamı gelir..

Mevcut yönetime muhalif olduğu için disipline dahi verilmiş biri olarak söylüyorum:

Helal olsun Ali Nihat Yazıcı yönetimine.. Harika kampanya!!
Aynen böyle devam..
Ara
Sevgili İbrahim,
Eleştirini yazıya yönelik yapmalıydın...
Yazıda söylenenlere karşı olduğun anlaşılıyor. Bu tavrın da bir eleştiri olabilir. Ancak bunu yaparken "ehven-i şer" mantığına düşmüşsün... Biraz da karışık bir şekilde "düşmanımın düşmanı benim dostumdur" mantığına... Her ikisi de yanlıştır. Bir düşünceyi bir başka düşünce üzerinden eleştirmek her zaman doğru sonuçlar vermez. Her olguyu, öncelikle kendi varlığı içerisinde irdelemek gerekir. Bahtiyar adlı kullanıcının düşüncelerinin neden yanlış olduğunu anlatmalı idin...

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi