Gelişmeler
İbra'ya yüzeysel bakmadan değerlendirmemiz gerekiyor. Mali Genel Kurul sırasında yaşananan olayları unuttunuzmu.

Şu anki yönetim ibra edilebilmek için;
- İl müdürlerini erzurumdan uçakla getirtti,
- Faal Olmayan Satranç hakemlerine oy kullandırtmadı (Cengiz bey Çok iyi bilir Smile)
- Gelen Genel Müdür Yardımcıları, ASKF, TMOK, MDK, TSYD temsilcileri şu anki yönetimi hararetle savundu.
- Şu anki Yönetim Kendi yandaşlarını uçakla getirtip 5 yıldızlı otelde konaklama sağladı,
- Bazı delegeler tehdit edildi (Kuvay bey çok iyi bilir)
- Bazı kulüplere sporcu desteği veya destek verildi.
- Özel Mailler yazışmalar deşifre edildi.
- Divan Başkanı delegelere tehditler savurdu, konuşmalara izin vermedi, önergeleri ve dilekçeleri geri çevirdi.

Tüm bunlara rağmen gerçek satrançcılar sabırla bekleyip, Başkanın ve yönetimin gözlerinin içine bakarak 'sizden memnun değiliz ibra etmiyoruz' dediler.

Sonra ne oldu disiplin cezaları yağmaya başladı. Kuvay bey, suat Atalık, Hüseyin aktaş ve ismini sayamadığım onlarca kişi ceza aldı.

Bu arkadaşlarımızın satranca hizmet etmeleri için illaki yönetim kurulu üyesi olmalarına gerek yok. onlar seve seve düzgün yönetimlerle tek kuruş çıkar beklemeden hizmet edecek insanlardır.

Şimdi mahkemede evet ibra edilmemiş dedi . Ne olacak şimdi?

Efendim yargıtay kararı beklenir, tekrar seçilmemize engel yok, olimpiyat var, biz hakklıyız gibi argumanlar tamamen koltuk sevgisi ve koltuk bağımlılığının dışa vurumudur.

SATRANÇ KAMU OYU SİZİ İSTEMİYOR. DAHA NASIL ANLATACAKLAR SİZE. DEMOKRATİK OLARAK BUNU GENEL KURULDA GÖZÜNÜZE SOKARAK SÖYLEDİLER. KABUL ETMEDİNİZ HUKUK DA EVET KARDEŞİM GENEL KURUL SİZİ İSTEMİYOR DEDİ. BUNUDA KABUL ETMEDİNİZ YAKINDA YARGITAYDA SÖYLEYECEK.

O zaman bir sonraki genel kurula yangi yüzle geleceksiniz, insanlardan nasıl oy isteyeceksiniz

UNUTMAYIN

yeni olacak seçimde sizi kurtaracak eski genel müdür yardımcıları, il müdürleri, mdk olmayacak yeni atanan insanlar olacak ama yeni delegelerde onlarca SUAT ATALIK'lar, CENGİZ KELEŞ'ler, HÜSEYİN AKTAŞ'lar, KUVAY SANLI'lar ve İLYAS ÜMİT'ler olacak
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Gelişmeler - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 24-03-2012, 22:35
Mahkeme Kararı - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 05-04-2012, 16:21
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 05-04-2012, 16:39
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: bahtiyar - 05-04-2012, 17:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: unsegila - 08-04-2012, 00:19
Neler Oluyor, Olacak... - Yazar: Cengiz Keleş - 10-04-2012, 11:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 10-04-2012, 12:41
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: bahtiyar - 10-04-2012, 16:22
Cezaların Affı - Yazar: Cengiz Keleş - 10-04-2012, 17:07
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 10-04-2012, 21:42