AÇIKLAMA
"Ama işin asıl garip yanı, Sn Ali Nihat YAZICI beni işten çıkarmakla kalmamış benden sonra İstifa eden Abdurrahman KORAl ile birlikte işe alınmamız doğrultsunda 59 Spor Federasyonuna kendisinin imzasıyla resmi yazı göndermiştir."

Sayın Aktaç,

Yazınızdan yaptığım alıntı içerisinde altını çizdiğim sözcük; "alınmamız" mı yoksa "alınmamamız" mı?

TSF başkanı olarak Yazıcı'nın köşesinde yazdığı, "Kod Adı Bahtiyar" başlıklı yazı, Yazıcı'nın yazdığı en berbat yazıdır. Satrançtan biraz nasibini alarak "analitik" düşünebilen bir beyin açısından, başkanın öznel yaklaşımlarını içeren; "kerameti kendinden menkul" bu yazı, yine başkanın "Bahtiyar-2" başlıklı müteakip yazısında, "Zonguldak-Çaycuma İlçe Temsilcisi Zeynel BAKICI" tarafından, bence de güzel yanıtlanmış. Şöyle diyor Zeynel BAKICI:

"Köşenizdeki yazıları takip ediyorum, en son yazınız olan 'Kod Adı Bahtiyar' yazınızı da okudum. Yazdıklarınızda haklı olabilirsiniz, ancak 'yukarıdaki bu gürültü patırtılar' yereldeki satranç gönüllülerinin şevkini kırmaktan başka ne işe yarar? Bilemiyorum? Yerelin kendine özgü meseleleri varken ve yereldekiler bunlarla boğuşurken galiba yapılması gereken onların moral ve motivasyonlarını arttırmak olmalı."

Ali Nihat Yazıcı ise bu satırların geçtiği mektubu şöyle değerlendiriyor:

"Bir çok yanıt aldığımı söylüyordum, ama bir yanıt vardı ki çok güzeldi. Sizle ödül alan yanıtımızı paylaşıyoruz."

Bence başkan Yazıcı, Zeynel BAKICI'nın ne dediğini anlamış görünmüyor!

Bu Konudaki Yorumlar
AÇIKLAMA - Yazar: hakanaktac - 17-04-2012, 18:38
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 18-04-2012, 15:13
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: hakanaktac - 18-04-2012, 15:39
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Cengiz Keleş - 19-04-2012, 11:06

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi