Piri Reis Üniversitesi 1. Satranç Turnuvası[tuzla] 26-27 may
Piri Reis Üniversitesi 1. Satranç Turnuvası[tuzla] 26-27 may
istanbul.tsf.org.tr etkinlikler bolumunde 26 mayıs bu isimde bir turnuva yapıcagı soyleniyor bu turnuvaya? sadece universite ogrencilerimi katılabilicek yoksa diger sporcular katılabilicekmi?
Ara
Novek Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Piri Reis Üniversitesi 1. Satranç Turnuvası[tuzla] 26-27 may
istanbul.tsf.org.tr etkinlikler bolumunde 26 mayıs bu isimde bir turnuva yapıcagı soyleniyor bu turnuvaya? sadece universite ogrencilerimi katılabilicek yoksa diger sporcular katılabilicekmi?

açık turnuva olacak. Şu an GSİM'den izin yazısını bekliyoruz, geldikten sonra yönerge yayınlanacak.
Ara
turnuva kayıtları bugün saat 10.00'da açılacaktır. bilginize.
Ara
ben dün aksam baktım http//istanbul.tsf.org.tr
adresinde turnuvayla ilgili yönerge filan yoktu .
ama bu sabah 10 da kayıtlar açılmış bukadarda son dakikada ilan edilmezki .
hiç degilse 1 hafta onceden sitede ilan edilip sonra kayıtlar açılsaydı daha dogru olurdu.
Ara
ESKİ MESAJI DUZENLEME IZNI OLMADIGI ICIN İKİNCİ BİR MESAJ YAZIYORUM
Piri reis unv turnuvasında sonuçlar ukd hesaplamalarında kullanılıcakmı?
yonergede yazmıyor cunku.
Ara
Novek Nickli Kullanıcıdan Alıntı:ESKİ MESAJI DUZENLEME IZNI OLMADIGI ICIN İKİNCİ BİR MESAJ YAZIYORUM
Piri reis unv turnuvasında sonuçlar ukd hesaplamalarında kullanılıcakmı?
yonergede yazmıyor cunku.

ukd hesaplarında kullanılacağı yönünde il temsilciliği ile görüşmüştük. sanıyorum teknik toplantıda başhakem açıklayacaktır.
Ara
maclarin baslama saati 930 biraz erkenmiş nasıl olsa 5 tur var
saat 11 dede baslasa yetişirdi.
Ara
piri reis turnuvasının yapılıcagı tuzlaya nasıl en çabuk gideriz acaba.
biz arkadaşımla avrupa yakasından metrobusle gelicez. metrobusle gelsek sogutlucesmeden tren geciyormus ordan trene binsek tuzlaya varmamiz kac dk surer.
Ara
Söğütlüçeşme'den geçen trenle ancak Pendik'e kadar gidebilirsiniz.
Pendik'ten sonra hat yok.

Metrobüsten Uzun Çayır durağında -E5 üzerinde- inerek 130 No.lu Kadıköy Tuzla Otobüslerine binebilirsiniz. İETT web sitesinden güzergah ve kalkış saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz:
http://harita.iett.gov.tr/

( Piri Rei Üni. web sitesinde şu bilgiler var: Kadıköy’den 130 İETT Otobüslerinin HACIOĞLU SK. /Tuzla durağında inilmelidir.

Esenlerden kalkan 500ES İETT Otobüslerinin İSTASYON YOLU /Tuzla durağında inilmelidir.)

Novek Nickli Kullanıcıdan Alıntı:piri reis turnuvasının yapılıcagı tuzlaya nasıl en çabuk gideriz acaba.
biz arkadaşımla avrupa yakasından metrobusle gelicez. metrobusle gelsek sogutlucesmeden tren geciyormus ordan trene binsek tuzlaya varmamiz kac dk surer.
Ara
ayrıca kadıköyden 130a hattı da tuzlaya gelmektedir. eğer 130a'yı kullanırsanız "vatan caddesi" durağında inmelisiniz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi