Murat Kul 2 'yi 3 yapmak
Sevgili dostum, yorumunun sonuna ELO puanına eklemeni, önceki gönderilerimden birine latife olarak alıyorum.

Murat Kul'un yazısına yaptığın yoruma katılıyorum, şahsi ilişkiler ön plana çıkıyor gibi bir görüntü sergilenmiş. Buna gerek yoktu.

Devamında yaptığın yorum, gerek iktidar, gerekse muhalefet tarafından sıkça yapılan bir hata olarak dikkatimi çekti: Konuları öğelerine ayırmadan, allak-bullak bir şekilde tartışıyoruz.

Daha önce forumda tartışılmış olan şahsi kredi kartı kullanımı, taraflı-tarafsız herkes tarafından tepki gören bir yanlıştır. Genç oyuncuların yetişmesinde verilen destek ise, federasyonun en iyi icraatlarındandır. Federasyonun mali bakımdan ibra olmaması, geç de olsa mahkemece onaylanmış bir gerçektir. UKD'li sporcuların sayısındaki artış ve satrancın resmi olarak okullardaki yerini alması ise ileriye ve tabana yönelik son derece akılcı bir hamledir. Bunları birbirinden ayırmadan tartıştığımız zaman, doğru sonuçlara ulaşmamız zor görünüyor. Eğriyi doğruyu, kendi çerçevesinde konuşalım ki, her eleştirimiz adrese ulaşsın.

Her ne olursa olsun, yerinde ve konu dışına sapmadan yapılan eleştirinin, kısa vadede olmasa bile uzun vadede olumlu sonuçlar getirdiğine inanıyorum.

Sevgi ve saygılarımla.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Murat Kul 2 'yi 3 yapmak - Yazar: adamehmet77 - 28-07-2012, 12:43
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 30-07-2012, 22:24
Yemlenmeyin ! - Yazar: Selçuk Aydın - 31-07-2012, 12:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 31-07-2012, 13:27
Oynamaya başladı! - Yazar: Selçuk Aydın - 31-07-2012, 15:54

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi