Murat Kul 2 'yi 3 yapmak
Mehmet Bey,
“Her ne olursa olsun, yerinde ve konu dışına sapmadan yapılan eleştirinin, kısa vadede olmasa bile uzun vadede olumlu sonuçlar getirdiğine inanan” bu forum üyesinin uyarılarına lütfen kulak verin. Kendisi forumun saygı değer üyelerinden birisidir. Bir eleştirinin yerinde midir değil midir? Konusunda uzmandır. Konu dışına da saptığınızda sizi nazikçe uyarmasın da lütfen alınıp darılmayınız. Hatta bir eleştiri getireceğiniz zaman kendisini “özel mesaj” yoluyla arayıp fetva almanız sizin forum güvenliğiniz bakımından da hayırlıdır. “Eğriyi doğruyu” en iyi bildiğini söyleyenlerdendir. Siz “eğriyi doğruyu” birbirine karıştırmışsınız, yazılarınızda “konu dışına” sapmışsınız, kendisine göre “yerinde” bir eleştiri getirememişsiniz, federasyonun yaptığı “akılcı hamleleri” es geçmişsiniz ki tozunuzun hafifçe alınmasından da gocunmayacaksınız.

En nihayetinde “konuları allak bullak tartıştığını” itiraf etmiştir,ama…
Sizin ELO nuz ne yazık ki 1592 dir.

Mehmet Bey ile önceden tanışıklığımız yoktur.
Ateş Ülker in sıradan bir FM olduğu polemiğine de karışmak istemediğine eminim. M.Fatih Bey yazısının altına ELO sunu yazmakla, Ateş Beyi savunanlara bir mesaj vermek istemiştir;
”Arkasında durduğunuz görüşü anlatırken, savunmanızı bu kadar düşürmeniz şart mıydı? İlerde yanlış anlamalara ve yorumlara sebep olmaz mı?”
Bu saygın üyemiz, benim yazdığım; “Forumun kurallarımı değişmiştir? Her kes artık UKD si kadar mı eleştiri yapacaktır?” cümlesine cevabı aynen şöyle;
“Benim "reytingin kadar konuş" dediğimi ima etmiş ve tribünlere "yemlemiş" ama göründüğü kadarıyla pek başarılı olamamış.”

Ben iyidir kötüdür, katılırsın katılmazsın bir görüş belirtiyorum. Saygın üyemiz nayır, nolamaz diyor. Ona göre ben “yemlemişim”. Biz köyde inekleri yemleriz. Forumda da diğer üyelere düşüncelerimizi anlatırız.
Herkesle aynı görüşte olmamızda beklenemez.
Her birimizin farklı bir rüya gördüğü nüde hatırlatmakta fayda vardır.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Murat Kul 2 'yi 3 yapmak - Yazar: adamehmet77 - 28-07-2012, 12:43
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 30-07-2012, 22:24
Yemlenmeyin ! - Yazar: Selçuk Aydın - 31-07-2012, 12:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 31-07-2012, 13:27
Oynamaya başladı! - Yazar: Selçuk Aydın - 31-07-2012, 15:54

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi