Özgür Satranç Forum Ne Kadar Özgür
Sayın Varlı,

Öncelikle foruma yapmış olduğunuz katkılar için teşekkür ederim. Paylaştığınız oyunları ilgiyle inceledim.

Hazırladığınız oyun seçkisi tarafımdan, forumdaki satranç oyunlarının bir arada bulunabilmesi ve daha kolay incelenebilmesi için oluşturulan Problem & Etüd & Kombinezon & Oyun bölümüne taşındı.

Yeri gelmişken yazı taşınması konusundaki görüşlerimi paylaşmak istiyorum.

Forum sistemlerinde yapı, farklı ilgi alanlarını belirleyen alt forumların (kategorilerin) oluşturulması ve farklı ilgi alanları olan ziyaretçi ve üyelerin kendi ilgileri doğrultusundaki içeriğe daha rahat ulaşması için tasarlanmış durumda. En azından teoride işler böyle.

Bazen üyelerin ve yöneticilerin görüş ayrılıkları oluşabiliyor. Üye içeriğin bir kategoriye ait olduğunu, yönetici ise başka bir kategoriye ait olduğunu düşünebiliyor. Bu durumda oluşan görüş ayrılığını nasıl çözmeli? Sizin ortaya koyduğunuz tutum çözüm odaklı mıdır? Maksadım ortaya bir kabahat koyup, sonra da bunu birine taşıtmak değil tabii ki.

Sonuç olarak yazıların taşınması bir anlaşmazlığa sebep oluyor. Bu anlaşmazlığı da yönetim olarak çözme çabasında olduğumuzu ve bir süre sonra artık hiçbir yazının taşınmak zorunda kalmadan daha çok üyeye ulaşacağını söyleyebilirim.

İyi dileklerimle,
Abdullah
● T a ş l a r ı · y e r i n d e n · o y n a t m a · z a m a n ı  !

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 13-09-2012, 00:00
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 13-09-2012, 00:07
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: sena nur kaya - 13-09-2012, 00:36
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdullaharik - 13-09-2012, 02:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: IhsanKILIC - 13-09-2012, 03:14
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: adamehmet77 - 13-09-2012, 10:36
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ateş Ülker - 13-09-2012, 14:46
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Attorney at Law - 13-09-2012, 14:59

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi