Özgür Satranç Forum Ne Kadar Özgür
Öncelikle Mehmet Fatih Varlı Beyin, yayınlanmış olduğu Atalık- Sax maçını kendim öğrencilerime övgüyle anlattığım bir maç oldugunu belirtmek isterim. Kendi yayınladığı mesajı bırakın silmeyi görmedim bile.

Ben kendisinin paylaşımlarını zevkle takip eden biri olarak,beni tanımadan benim hakkımda yazdığı cümleleri görünce çok üzüldüm.

Satranç Olimpiyatında Görevli olup, forumda Federasyonun adamı cümlesi çok ağır bir cümle , bunu kabul etmem çok zor,

Ben Ali Nihat Bey'in adamı olsaydım, yıllar önce Siirt İl temsilcisi olurdum.Hatta il temsilcisi olsam bile onun adamı olduğumu kimse söyleyemezdi, çünkü fazlasıyla hakettiğimi düşünüyorum. Başkanın çağrı yazısına Projelerimi anlatmama rağmen Temsiliciliği alamayan biri için onun forumdaki adamı nasıl olunuyorsa. Sad

15 Yıldır satrancın her alanında görev alan biri olarak hiç bu kadar üzülmemiştim ,ve bir satranççının beni bu kadar üzeceğini tahmin edemezdim. Çünkü ben gerçekten bir satranç aşığıyım . Hatta İlimde hangi sendikalısın diyenlerede Chess-Sen diyen biriyim.

Son olarak Mehmet Fatih Varlı Beye, Ben kimsenin adamı değilim,olmamda. Olimpiyatta görevli çağrılmam yaptığım işi hakkıyla yerine getirdiğim bilindiği için Bülten Editoru Yasin Emrah Yağızın beni Bülten ekibinde görmesinden kaynaklanıyor.
FI-NA İhsan KILIÇ - Siirt

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 13-09-2012, 00:00
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 13-09-2012, 00:07
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: sena nur kaya - 13-09-2012, 00:36
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdullaharik - 13-09-2012, 02:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: IhsanKILIC - 13-09-2012, 03:14
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: adamehmet77 - 13-09-2012, 10:36
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ateş Ülker - 13-09-2012, 14:46
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Attorney at Law - 13-09-2012, 14:59

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi