30 dakika
Sevgili Abidin, Sadullah ve İhsan kardeşimin hoşgörüsüne güvenerek...

Epey bekleyerek yazı düzeltme hakkı aldık ama 30 dakika yetmiyor haberiniz olsun.

Word'e yaz, hatalarını da görürsün, sonra buraya yapıştır bana göre değil. Ben düşündüğümü buraya yazıp, burada nasıl göründüğünü görerek düzenlemek isterim. Zaman sıkışmasında ve ilk andaki düşüncelerimle yazmayı seviyorum ve 30 dakika yetersiz geliyor.

Gerekirse yazının sahibinin, şayet hiç cevap da yazılmamışsa silme hakkının olması gerektiğinden de bahsetmiştik pek kaale alınmadı. Forum yönetimine yazılan mesajlara alınan yanıtlar genellikle şu şekilde oluyor.

"Buna teknik olarak şu an imkan yok "igilisine" iletelim", (üzerinden aylar yıllar geçer (cidden) "Biz de düşünüyoruz bakalım yakında" (üzerinden mevsimler geçer), "daha yeni farkettik düzelteceğiz", (Arap baharlarının seneyi devriyesi gelir), "yakında yazılımımızı değiştireceğiz, (artık pes diyen üyelere forum kurduracak kadar bir zaman sonra) Herşey kontrol altında ve düzelecek sayın üyeler sıkın dişinizi az sonra....az sonra.... Smile

Bir kaç konu daha var ama daha sonra....daha sonra....

Arkadaşlar, ne kadar önemli, özverili ve maddi bir getirisi olmayan bir iş yapıldığının farkındayız. Üyelerin velinimet, onların da maddi hiçbir beklentisi olmadıklarını ve kolayca alıngan olduklarını da unutmamak gerekir. Kolay gelsin.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi