TEKNOLOJİK SEÇİM ÇALIŞMALARI
DEĞERLİ ARKADAŞLAR

Kurban Bayramına az bir süre kaldı; Öncelikle Cengiz Keleş bey

http://www.cengizkeles.com/

projelerini açıklayarak kendisinin ne kadar bu işin içinde olduğunu açıkladı. Her ne kadar Şu anda Asbaskanlık görevini yürüten ve Başkan adayı olan Sayın Gülkız Tülay hanım ise kurban bayramına bir kaç gün kala projelerini yayınlama gereksinimi duydu.

http://www.gulkiztulay.com/gulkiz-tulay-kimdir.html

Sayın Gülkız Tülay hanımın seçim sayfasını inceledim. Benim anladığım bu yazdıklarının bir çoğunun kendi fikri olmadığınıdır. Yani ben başkan seçilirsem yine Şuanda yönetimde bulunan arkadaşlarımla yoluma devam edeceğim. ANY yapmış olduğu gibi çalışmalarıma devam edeceğim, bazı bölümlerde de kulüp gezilerinde fikrine başvurduğu arkadaşların görüş ve önerilerinden de yararlanmış.

Ana Hedefler Bölümünde hedeflerini sıralamış; Zaten 10 yıla aşkındır yönedimdesiniz neden bunları gerçekleşmek için gerekli girişimlerde bulunmadı veya yoksa ANY bu projelere sıcak bakmadı mı?

Değerli arkadaşlar

Her iki adayın da web sayfası bulunuyor. Sizce hangisinin yapacakları inandırıcı geliyor.

Yıllardır satranç sporuna gönül verimiş hakemler, antrenörler, sporcular yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı dışlandılar ve uzaklaştırmaya çalıştılar. Şimdi ise bu dışlanan hakem,. antrenörler ve sporcuların birer kulüp sahibi olmasıyla bir oy için yapmadıkları kalmıyor?

Sizce bu doğrumudur?

Her İki aday arasındaki fark nedir?

benim gözlemlediğim

Cengiz Keleş ; Hakem, Oyuncu ve bu camianın içinden çıkmış bir aday, Turnuvalara katılarak dereceler elde etmiş, ANY yönetiminde öncesindede Federasyonun yönetiminde olan ve federasyonun oluşumunde yer alan bir şahsiyet,

Gülkız Tülay; Çocuğu Satranç Oynayan bir anne, 10 yıla aşkındırda yönetimde Asbaşkanlık yapan bir insan, ve Tarsus Zeka Spor Kulübü Başkanı ama satranç oyunculuğu olmayan bir kişi

Sizce hangisi iyi?
Ara
Koalisyon yapılsın.

Ciddiyim.
Smile
Değerli arkadaşlar

Türkiye Satranç Fedarasyonu Seçim takvimine bakarken dikkatimi bir şey çekti, Başkan adaylarının başvuruları için son gün 26 Ekim 2012 tarihi Saat: 18:00 diye yazıyor. Hiç takvime baktınız mı? 26 Ekim 2012 Tarihi hangi güne geliyor.
Tabiki kurban bayramının ikinci gününe resim kurum ve kuruluşlar kurban bayramı nedeniyle tatil oluyor. Son dakikada bir kişi çıkıp ben aday olacağım dese Adaylık başvuru ücretini nasıl bankaya yatıracak, başvuru evraklarını gençlik ve spor bakınlığına nasıl ulaştıracak.
böyle bir saçmalık olabilirmi? neden başkan adaylarının başvurusu bayramın ikinci gününe koyuyorsunuz bunun arkasında ne var acaba

Büyük olasılıkla Genel kurul çağrısı, genel kurul programı, Yönetim ve Denetim Kurulları raporları, Bütçe Tasarısının genel kurul üyelerine gönderimi 23.10.2012 tarihinde kulüplere ulaşır çünkü iki gün sonrasında Kurban Bayramı başlıyor. Kulüpler bu raporları inceleyecek ve kararlarını verecekler. Ya sonrasında ne olacak.

Herkesi zaten bir bayram telaşı saracak bayram tatilini uzatmak isteyenler olacak.
diğer fedarasyonlar seçimlerini bayrama bırakmazken neden Türkiye Satranç Federasyonu seçim programını Kurban Bayramına denk getiriyor anlamıyorum.

Saygılar
Ara
merhabalar,

"deveye sormuşlar sırtın neden eğri diye , nerem doğru ki demiş."

:lol:

saygılarımla,
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi