Nedir Bu Sessizlik
Özgür Akman'ın yazısından sonra herkesi aldı bir telaş..Sahte isim arkasına saklananlar nerede..Hüseyin Aktaş gibi Oktay Ertan gibi olacaksan, boynum kıldan ince..
Yok o, yok şu..Kadınlara saldırmak için hem de..Ordan Buradan Atılanlar,hırsızlıktan hüküm giyenlermiş..Bu kadar yaygarayı koparanlar..Yakında saç kesilecek ve kelleri görünecek.. Buyrun efendiler..
İyi Bayramlar Bu arada...
Ara
olum bak git.
Ara
"olum bak bakim buraya!"

Gel bir yere gitme.
Gel bak sana ne diyeceğim; Her yazıyı yazma özgürlüğün var, istediğine de mecazen babalık(!) yapma hakkın olabilir. Ancak bu forumda tutturulmuş ortalama bir düzey var. Onun aşağısında yazılar yazma hakkı da herkese doğuştan vardır. Hiç kimseyi kapasitesi ile suçlamak doğru değildir. Ancak kişiler bilinçli olarak kendi kapasiteleri altında davranışlar sergilerse, bunun adı aşağılama ve hakaret etmek demektir.

"Olum bak git" diyerek ayrıca kutu açıp insanları tahrik etmeye çalışman, bu forumdaki ortak algıya hakaret demektir...

Şimdi gidebilirsin..
Her an forumda yazılacak diye bir kural yok arkadaşlar.
Mesela, birkaç gündür Manisa'daydım.
Şahsi bilgisayarımı götürmedim, internete ulaşmak için ek bir çaba harcamadım, sadece kafamı dinledim ve akraba ziyaretleriyle dolu bir bayramı yaşadım.
Eminim birçok kişi böyle yapmış ve forumda yazılan mesajları daha yeni görmüştür.
Telaş yok, hep buralardayız. Smile
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi