TSF WEB SİTESİ
Haftalardır TSF web sitesinde köşe yazılarıyla ve haberler ile Gülkız Tülay'ın propagandası yapılıp, Cengiz Keleş karalanmakta. Diğer federasyonların web sitelerini inceledim hiçbirinde TSF'deki gibi bir tutum görmedim. Sanıyorum TSF bu alanda tek. Federasyon sitesinin seçimlerde bir adayı desteklemesi ve diğer adayı sürekli prestij kaybına uğratma çabaları ne kadar doğru? Yazılarında sürekli AHLAKLI olmak vurgusu yapan Federasyon Başkanı web sitesini grup çıkarları doğrultusunda kullanmasını da AHLAKLI buluyor mu acaba? Benim daha çok merak ettiğim Gülkız Tulay bu durumdan rahatsız değil mi? Hür iradesine kimsenin müdahale edemeyeceğini söyleyen Gülkız Tulay'ın iradesi bu mudur? Ben sadece satranç sporcusu olarak TSF web sitesini izliyorum ve sitenin Gülkız Tulay'ın seçimi kazanması için hiç de şık olmayan bir üslupla propaganda zemini haline getirilmesini ve Gülkız Tulay'ın da bunu sessizlikle karşılamasını hayretle karşılıyorum. Sadece satranç tarihimize küçük bir not düşmek için yazmak istedim.
Ara
Yıllardır yaptıkları iş lak lak.
Yazılanlara TSF yönetimi ortak.
Bu, onların alışkanlığı olan ahlak :
“Bana nalıncı keseri, sana yok hak”
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi