Yeni köşe yazıları
Federasyonumuzun sayfasında Sayın Gülkız TULAY ve Sayın Mehmet KAYA'nın ilk köşe yazıları yayınlandı.

http://www.tsf.org.tr/component/koseyazi...58&task=yg
...
Ara
Hayırlı uğurlu olsun. Sayın Başkan da Mehmet Bey de olumlu yazılar yazmışlar. İnşallah hep böyle devam eder.
Ara
İlk yazılarınızı okudum.Sizlere bu forumdan kendi adıma başarılar dilerim.Yolunuz çok güçlü engellerle dolu.Aşmak için sizinde tesbitte bulunduğunuz gibi birlik ve beraberlik gerekli.Ama bu birlikteliği nasıl oluşturmayı düşünüyorsunuz?

Sayın TULAY,başkan olarak üstlenmiş olduğunuz yeni görevinizde başarılı olabilmeniz,belirlediğiniz hedeflere ulaşabilmeniz için;özellikle 3. maddeniz çok dikkatimi çekti ! Kaynak yaratmak diyorsunuz.Tabi akla ilk gelen maddi kaynak oluyor.Ama ben bunun ötesinde İNSAN KAYNAKLARI diyorum.Camiamızda genç yada değil,o kadar değerli,tecrübeli,enerjik ve eylem bazında görev almaya-görevi yerine getirmeye hazır gönüllü var ki...
Birleştirin onları.Nitelikli birlikten nitelikli güç doğacaktır..Yeniden,katılımcı demokrasinin gereği çoğunlukçu ve nitelikli yapılanın.Tabanın sesine kulak verin.
ÜLKEMİZ GELECEĞİ İÇİN.
ÜLKEMİZ SATRANCI İÇİN.

Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır !

Bu gücü kendinizde gördüğünüz için başkan olduğunuzu düşünüyorum.

Yapın yapılamayanları,başarın başka ilk'leri ..

Ülkemiz ve satranç adına yolunuz açık olsun !
- MATRANÇ -
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi