Sessizlik bir savunma yöntemimidir.
[b] Sn Yusuf Ömür , Sn Anand ilginiz için teşekkür ederim , Bana yapılan olay basit vede şahitlerde ortada ,korunanda ortada bu konudan ben cevap beklemiyorum nedenmi ?yaparız böyledir kabul eden eder ,etmeyen etmez düşüncesi var. Fakat sn il yetkilimiz Fuat beyin burada şahiti olduğu konuda, kendi ilinin bir sporcusuna yapılan olay , başhakemi olduğu bir turnuvada yaşadığı bir olay . Bu olayı rapor etmesi gerekmezmiydi??????????

İstanbul Türkiyenin en büyük ili olması vede en çok satranç oyuncusunun bulunduğu bir ilde neden Satranç'ın geriye gittiği ilimizin Federasyon temsilcisinin olayları Federasyona nasıl aktarıldığının bir ispati.
Bizim bir Satranç federasyonumuz var bizler satranç camiasındaki insanlar olarak seçilmiş olan yönetime saygı duymak , güvenmek istiyoruz başka bir isteğimiz yok .

Bir not daha Devam eden Türkiye şampiyonasında ilk Turda sıralama hatası olmasaydı ne güzel olurdu , demekki insanlar hata yapabiliyor .
Affetmek ,savunmak ,düzeltmek ,güvenmek tabiki olacak ama önce insanlar görevini iyi bilip görev bilincine sahip olup kişiler için değil toplum için birşey yapmalı .

Herkese saygılar sunarım.
[/b]

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: yusuf_omur - 03-02-2013, 23:23
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: anand - 05-02-2013, 08:33
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: tkocabalkan - 05-02-2013, 14:29
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ateş Ülker - 06-02-2013, 11:11

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi