SADECE BAŞKAN OLMAK MI?
DEĞERLİ DOSTUM;

Öncelikle Akhisar a gelip festivalimize katılarak bizleri onurlandırdığın için ben yürek teşekkür ediyorum.Senin gibi değerli bir üstad tan böyle bir övgü almak inan heyecan verici.Yıllardır aynı heyecan ve inançla bu tür turnuvaları düzenliyorum.Zaten onurlandırdığın Çağlak Turnuvası sanırım Türkiye de en geleneksel ve köklü olanı22 yıl.Bizden daha çok düzenleyeni ben bilmiyorum.Varsa da özür diliyorum haksızlık etmek istemem.

Birşeyi vurgulamam lazım benim bu heyecanımı seçilmiş bütün başkanlarımız onurlandırdı.Sadece başkanlarımız değil senin gibi değer verdiğim satranç dostlarım da Hepinizin güvenine layık olabilmek adına bitmek bilmeyen bir azim ve heyecanla hazırlandım bu turnuvalara.

Belki haddim değil,belki yazmamam gerekiyor ama sen yazdığın için paylaşma gereği duyduğum bir konu var.Sayın başkanımız bize Ankara dan yarışma günü gelebilecekti yoğun programı nedeniyle öyle sözleşmiştik.Sorunlar nedeniyle cumartesi günü gelme şansı kalmayınca sözünde durabilmek adını birçok programını erteleyerek Cuma Gün ünden geldi.

Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.Geldiğinde sadece bizleri,çabalarımızı öne çıkarması,tabana net bir birlik beraberlik çağrıları sunması bize güç, inanç ve moral verdi.

Senin sözünün eri olduğunu biliyorum.Şimdi den senin ve öğrencilerinin rezarvasyonunu yaptım bile.Sağlık sorunlarımız ve zorunlu problemler dışında başta sen ve öğrencilerin olmak üzere bütün satrançseverler davetlimizdir.Geçmiş olsun dileklerin içinde teşekkürler.Şimdi daha iyiyim.

Sevgiler Kıyasettin Aydın
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
SADECE BAŞKAN OLMAK MI? - Yazar: Kıyasettin Aydın - 27-05-2013, 13:04
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kıyasettin Aydın - 27-05-2013, 23:37
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 29-05-2013, 20:21
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kıyasettin Aydın - 29-05-2013, 23:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 30-05-2013, 19:49
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: trueblueturk - 30-05-2013, 22:49
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: hsdalkiran - 31-05-2013, 00:06
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kıyasettin Aydın - 31-05-2013, 12:27

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi