Satrancın Zengin Sporu Olmasından Memnunmuyuz?
Merhaba Sn. M.Aşkın Taşan,

Sizin satranç için çabalarınızı ve uğraşlarınızı biliyorum ve takdir de ediyorum. Keşke bu forumda veya başka mecralarda sizin gibi samimi çalışanlar daha da çoğalsa... Bu satranç adına çok faydalı olacaktır !

Şimdi gelelim yazdıklarınıza yanıt verme kısmına:

Ben sürekli sizi meth ederken siz son zamanlarda benim üslubumdan yakınıyorsunuz. Dikkat ederseniz ilk başlarda böyle bir yakınmanız da yoktu. Yoktu çünkü ben konulara hep yapıcı ve çözüm üretici fikirlerimi sunmaya çalışırken kendimin de fikirlerine önem verdiğim bazı kesimler veya kişiler diyeyeyim beni hayretler içerisinde bırakırcasına sataşma ve karalama çabası içerisine girmişlerdir. Bu bağlamda ya bu forumu terk etmek yada mücadeleye devam etmekle karşı karşıya kalmış olduğum anlar olmuştur!

Sizin de bu durum karşısında tarafsızlığınızı koruyama dığınızı ve halende olayları ve olanları algılamak istemediğinizi düşünüyorum !

Forumu terk ederek bu camiaya ihanet etmek istemediğimden haklılığına ve doğruluğuna inandığım tezlerimi savunmaya devam kararını aldım.Fakat sataşmaların giderek dozunun artmaya ve çirkinleşmeye tabiri caiz ise bel altına vurmaya başlaması tabi ki istemeden benimde üslubumu bozmama sebebiyet vermiştir. Çünkü siz muhatap almamaya , görmemeye ve oralı olmamaya çalışsanız da karşı tarafın ana konuyu bırakıp direkt sindirme ve hatta imha için uğraşma çabaları sinir bozucudur.Fakat bunlar beni yıldıramaz bilakis dahada güçlendirir.

Böylesine saygısızca bir tutum karşısında babam da olsa dinlemem! Benim Allah' tan başka kimseden korkum yoktur! Bu böyle biline !

Diğer konumuz olan Hakan arkadaşımızın iyi niyetli ve masumane yaklaşımı konusunda ki takdir ve değerlendirmelerimi sormuşsunuz:

Bence bu soruyu ilk önce Hakan arkadaşımıza saldırıya geçenlere sorsanız daha iyi olmaz mı? Çünkü onlar Hakan arkadaşımızı direk bombardıman yağmuruna tutmuşlardı ... Aynı benzeri tutumları sürekli tarafıma da yaptıkları gibi !

Şimdi bu arkadaşların sn. Hakan kardeşimize bir özür borçları var mıdır yok mudur? Aynı şekil de bana da...!
Benim için özür dilemeleri çok önemli değil fakat genç kardeşimizi bitireceklerdi eğer ben biraz arkasında durmuş olmasaydım !

Zaten bu konuda Hakan arkadaşımızın masumane hatasının büyütülmemesi gerektiğini söyleyerek arkasında ilk duran kişinin VELİBABA olduğu da aşikardır herhalde... İlk başta siz dahi yargılamaya kalkmıştınız yanlış hatırlamıyorsam. Fakat sonra doğruyu gördünüz ve erdemlik gösterebildiniz... Teşekkürler!

Son olarak ta gelelim Sn. Bakanımızla görüşme konusuna !

Sn. M Aşkın Taşan takdir edersiniz ki öncelikle Federasyon daha kendisinin çözmesi gereken sorunları çözümlememiş iken ve nihayete erdirememiş iken hangi güçlü yanımızla ve hangi yüzle Sn. Bakanımızın yanına gideceğiz !

Biz öyle yol geçen hanı gibi her aklımıza bir şey geldiği gibi Sn. Bakanımızın yanına çıkarsak iş amacından uzaklaşır ve tabiri caiz ise sulanır!

Siz önce kendinizin yapmanız gereken kısımları bir bitirin. Aylardır ne anlatıyoruz burada ! Konularınızı toparlayın nihayete bir erdirin. Projelerinizi ortaya koyun ve tamamlayın bizde bir görelim. Nerede tıkanıyoruz ve taleplerimiz nedir ? Karşılanabilir türden midir ?

Önce ben daha ikna olmamışken neyin görüşmesini yapayım sizin için ! Şaka mı yapıyorsunuz yoksa benim samimiyetimi mi test ediyorsunuz?

selamlarımla,

VELİBABA
BAŞARI ; SIRRINI BİLENLERİNDİR!
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hakan Aktaş - 22-07-2013, 14:10
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ateş Ülker - 22-07-2013, 16:32
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 22-07-2013, 21:30
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 22-07-2013, 22:30
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: VELİBABA - 23-07-2013, 02:01
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ateş Ülker - 23-07-2013, 14:10
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: VELİBABA - 23-07-2013, 15:45