2014 türkiye şampiyonası
çok değerli satranca gönül vermiş dostlar başlktada belirttiğim gibi 2014 türkiye satranç şampiyonası için iller yavaş yavaş hazırlıklarını yapmaya başladı il birincilikleri ile türkiye satranç federasyonun genel kitleye hitaben yapmış olduğu tek turnuva yanılıyorsam düzeltin değinmek istediğim konu 2008 yılından bu yana tr şampiyonası limra otelde gerçekleşmekte sürekli burada olmasının sebebi o dönem sadece bu otelin aktif olması ve salonlarının uygun olması türkiye şampiyonasının yaş guruplarıyla aynı ay içerisinde olması bunun en büyük sebeblerinden 2009 yılındaki turnuva organizasyonu ile yemekleriyle konaklamaları ile mükemmeldi 2010 yılında yemeklerde değişiklik yok ama çift kişilk odalara ek yatak atıldı afbuyur tam WC nin önüne 2011 yılında yemekler tamamen kepaze idi 2012 yılında yani geçen yıl hemen yemek kötü anladık odaya ek yatak atmışınız anladık peki ya salon hiçmi bu salon gözlemciler tarafından takip edilmiyor havasız lavaboya git gel samimiyetimle söylüyorum en az 15 dk o derece uzak bir yol gelenler fark etmiştir masalar sıkışık oynadığımız oyundan bir gram zevk alamadık merak ediyorum türkiye satranç federasyonu bu yılda limra ile yola devammı diyecek turnuva gözlemcileri yinemi yapılanları görmezliktenmi gelecek kış sezonunda sadece limra otel mi çalışıyor merak ediyorum
Ara
uzun yıllar limra otelden alınacağını sanmıyorum bu 2 turnuvanın çünkü limra mükemmel olmasa da gerçek bir etkinlik oteli o kadar sporcuyu kaldıracak başka bir otel bilmiyorum ve kışın açık olan
15 tatili ve yaz tatilinde boş kalan yurtkura bağlı ögrenci yurtları isteyenlere konaklama için açılabilir.
neden otelde kalmak zorundayız?
böyle yapılmasına amaç nedir? sadece parası çok olanlar zengin olanlarmı? şehir dısı turnuvalarına gidicekler?

diyelimki turnuvanın tam karşısında akrabamın evi var orda misafir olarak katılmak istiyorum olamazmı?.
Ara
kalabilirsiniz tabii buna engel olunmuyor zaten.
ben limra otelde olmasına karşı değilim karşı olduğum 3. si galiba limra otelde düzenleniyor bu yıl çocuklar şampiyonasından ve yayınlanan yönergeden baktığımız kadarı ile triple odala 8 gece *75 tl =600 lira herşey dahil olduğunu düşünürsek fazla bir külfet değil ama ilki düzenlendiği zaman limrada masalar ferah salon ferah yemekler güzel 2.sinide odalar daraltılmış yemekler kötüleşmiş salonda değişiklik yok 3.sünde böyle sıkıldığım bir turnuva göremedim engelli bir birey 1 nolu sitte oyun oynuyorsa lavaboya git gelmesi nereden bakarsanız 15 dk salon dar masalar sıkıştırılmış rahatsızlığımız bu federasyon buna önlem almalı kaldıki illaki buradamı yapılmalı hayır kesinlikle o görüşte değilim yıllık en az 2500 sporcu antrenör veliden bahsediyoruz mevlayı siz hesaplayın hangi otel buna yok der ? saygılarımla
Ara
merhabalar,

ben 6 senedir antalya'da ikamet ediyorum ve işim icabı otellerin çoğunun sahibini ve satın almalarını tanıyorum.

5 yıldızlı otellerden tutun 3 yıldızlı ve butik otellere kadar hepsine ürün veriyoruz.

kış dönemi boyunca açık olan onlarca antalya bölgesinde otel var. hem kapasite açısından hemde etkinlik açısından limradan 10 kat daha güzel ve daha kaliteli çoook fazla otel var.

limra otel bunların arasında en vasat en dandik olanlarından.
işin özü tamamen duygusal.

saygılarımla

can kutlu
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi