TSF Forumu hakkındaki gerçek nedir?
Değerli forumdaşlar,

İki haftalık aradan sonra, forum yöneticilerimiz yeni yazılımı ile forumu yeniden faaliyete geçirmişlerdir. Kendilerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni görünümü ile foruma bu yeni başlangıcında hayırlı yazışmalar ve tartışmalar diliyorum.

Geleyim başlıktaki konuya.

TSF Forumunun kapanmasının müsebbibi ben miydim?

Geçenlerdeki bir iletide TSF Forumunun kapanmasındaki esas nedenlerden birinin benim yazılarım olduğu iddia edildiydi. Bu konudaki gerçek nedir? Bu konuda bilgisi olanların konuyu aydınlatmalarını rica ediyorum.

Özet: TSF Foruma kaydolduktan sonra üç ay süreyle yazılan yazıları okumuş ancak hiçbir ileti yazmamıştım. Sonra, ileti yazmama kararıma rağmen, bir sataşma nedeniyle yazmaya başladıydım. TSF Forumu kapanmadan hemen önce Tuncay Şen ile beraber, o zamanlar Akhisar dolaylarından katılıyordu, forum iletileri sayısında ilk iki sırayı paylaşıyorduk. İletilerimizin sayısının fazla olması tamamen tesadüftür. O sıralarda bir satranç olimpiyadı yapılıyordu. Biz de bu konuda birçok ileti yazıyor/iletiyorduk. Böylece TSF Forumunda en fazla ileti döktüren iki yazar haline gelmiştik.

Yukardaki suçlamanın, bence hakaretin yanıtsız kalmaması gerektiğini düşünüyorum.

TSF Forumunu Harun Taner mi kapattırmıştır? Harun Taner, TSF Yönetiminden TSF Forumunun kapatılmasını mı istemiştir? Yoksa Harun Taner'in iletilerinden rahatsızlık mı duyulmuştur da bu forum o nedenle mi kapatılmıştır?

Konuyla ilgili bilgisi olan o dönem TSF Forumu yöneticilerinin açıklama yapmasını bekliyorum. Böylelikle hem bana yapılan suçlamaların yersizliği ortaya çıkar, hem de dikkate almaya değmeyen komplo teorilerinin önüne geçilmiş olur.
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi