Konu basliklari nasil acilmali
Merhaba.

Hayir, hayir bunu kastetmiyorum. Soylemek istedigim su. Ratingi yuksek oyuncu bir konuda fikir ileri surer iken satrancin icinde muhtemelen ratingi dusuk oyuncuya nazaran cok daha fazla bulunmus, kendi hayatindan cok daha fazla adamis birisi olarak dusunmus, durum degerlendirmis ve buna gore bir fikir ileri surmustur.

Ratingi dusuk oyuncu cevap verir iken biraz daha dusunsun, acaba ben bu kisinin ileri surdugu fikri gercekten tam olarak anladim mi diye. Neticede bu satranc ile ilgili bir forum.

Ben hayatimin buyuk bir kismini satranca adamisimdir, satranc konusunda daha cok sey biliyorumdur, sadece taslarin hareketi ve kuvvetli hamle yapabilmek degil, daha cok tecrubem vardir her konuda. Ama ratingi benden dusuk olan kisi baska diger bir konuda benden cok daha bilgili olabilir. Ornegin bir avukat olabilir ve hukuki konularda bazi saptamalarda bulunabilir. Ben ise hukuktan hic anlamayan biri olarak onun sozgelimi satranc ile ilgili bir konunun hukuksal degerlendirmesi ile ilgili fikirlerini okuyup, sadece begenmedigim icin alelacele cevap veremem, vermemeliyim. Cunku konu sapmis ve hukuk temeline gelmis.

Bunu kastediyorum. Hic kimseyi digerinden ustun gormek gibi bir amacim yok. Sordugunuz ve acikliga kavusturmama firsat tanidiginiz icin tesekkur ederim.

Saygilarimla,
Gokhan Demir
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Konu basliklari nasil acilmali - Yazar: GokhanDemir - 07-06-2014, 23:49
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: yusuf_omur - 08-06-2014, 00:15
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: GokhanDemir - 08-06-2014, 00:30
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdulkadirbener - 08-06-2014, 12:53
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Veli TURAN - 09-06-2014, 18:14
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Veli TURAN - 09-06-2014, 18:19
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdullaharik - 09-06-2014, 20:56

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi