Tüm Turnuvalar Ücretli Olmalı
SAYIN Aşkın Hocam. Tamam konuyu topluyorum. Tabirim için özür diliyorum. Madem siz federasyon adına açık konuşuyorsunuz bende açık konuşacağım! Federasyon niye farklı otelde kalıyorum diye 150 TL alıyor? Ne yani bize cezamı kesiyor bizim ayarladığımız otelde kalmazsan ödeyeceksin diye? Yada belirttiğiniz gibi otel federasyona cezamı kesiyor benim otelimde kalmıyorlarsa ücreti senden alırım dercesine? Bu organizasyon sayesinde zaten sözü geçen otel yapacağı karı yapıyor. Bide bunun üstünde dışarıdan gelen insanlardan paramı alıyor? Bunun adı nedir? Hak edileni almakmı başka bir şeymi? Otel fiyatları uygunduda biz bile bilemi başka otelde kaldık? Turnuvanın yapıldığı otelin bizim kaldığımız otellerden hiçbir farkı yok. Ne yemek ne de başka bir şey. Çay kek vs. den bahsetmişsiniz. Burası inanın komik. Ne yani otel içerisinde tostları kolaları çayları kekleri bisküvileri parayla satan başka birimiydi? Yoksa otelden içeri kaçak seyyar satıcı mı girdi? Bilekliğime bakıp başka otelden geldiğimi görünce otelin bahçesinden başka birimi çıkardı beni? Sahipleri tur giriş çıkışı hariç içeriye bile almadığı otelinin neyin hizmetinin parasını alıyor benden? Hosteslerin ücretinimi? Şakamı bu? Bu turnuvayı bu denli pahalı hale getiren otellermi? Cevap evet ise niye antalyaya bağlandık kaldık? izmirde istanbulda veya memleketimin herhangi bir köşesinde bu turnuvayı yapacak şaka gibi ücretler ödemeyeceğimiz oteller yokmu? Peki ya bir satrançseverin kafasında bu kadar soru işareti kalıyorsa bunun nedeni nedir? Hiçbirşeyin açık ve net olmaması ya da verilen cevapların tatmin etmemesi mi? Sizden şu soruyu sormanızı istiyorum. Turnuvaya katılan velilere bir sorun bu turnuvada sizce gereğinden fazla ücret talep edilmiyormu? Ücretlerden şikayetçimisiniz? Anketlere bu sorularıda eklerseniz sonucu görürsünüz. Çünkü ben Antalya turnuva süper geçti otel fiyatlarıda çok cazipti ve turnuvaya katılırken 150 tl verdiğimiz için mutluyuz diyen birini bakın bakalm görebilecekmisiniz? Bu sözüm tabi ''turnuva ana konaklama oteli dışındakiler' içindir.

Saygı ve selamlarımla..
Her başarının altında sistemli bir çalışma yatar...
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Tüm Turnuvalar Ücretli Olmalı - Yazar: Mojo Jojo - 09-07-2014, 15:09
RE: Tüm Turnuvalar Ücretli Olmalı - Yazar: Mojo Jojo - 09-07-2014, 16:01
RE: Tüm Turnuvalar Ücretli Olmalı - Yazar: Mojo Jojo - 09-07-2014, 21:33
RE: Tüm Turnuvalar Ücretli Olmalı - Yazar: Mojo Jojo - 10-07-2014, 21:23
RE: Tüm Turnuvalar Ücretli Olmalı - Yazar: Mojo Jojo - 12-07-2014, 21:52
RE: Tüm Turnuvalar Ücretli Olmalı - Yazar: Mojo Jojo - 14-07-2014, 08:47
RE: Tüm Turnuvalar Ücretli Olmalı - Yazar: Mojo Jojo - 14-07-2014, 18:27
RE: Tüm Turnuvalar Ücretli Olmalı - Yazar: Hakan Aktaş - 15-07-2014, 00:16

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi