Hakem Odası
Merhabalar

biraz önce forumdaki hakem odasına girmek istedim fakat şu uyarıyla karşılaştım :

Üzgünüz, sadece özel haklara sahip kullanıcılar bu forumdaki baslıkları okuyabilir

neden oraya giremedigimi anlamadım gizli toplantılar gizli kararlar alınan bir yerde başkalarının görülmesi istenmiyormu acaba Smile
Ara
Sayın Esen,
Az önce hakem odasını tekrar inceledim. Düşündüğünüz gibi bir durum var mı diye. Hakemlerle ilgili seminerler bilgilendirmeler var bölümde. Özel kararlar falan alınmıyor. Sadece hakemleri ilgilendiren konular olduğundan, diğer üyeleri meşgul etmemek adına yapılan bir uygulamadır. Üye olan hakem arkadaşlar yöneticilerden birine özel mesaj atarlarsa onlar da belirttiğiniz bölümü görebilirler. İlginize teşekkür ederiz. Umarım açıklamamız yeterli olmuştur.
...
Ara
Sayın Eken

İlginiz için teşekkürler açıklamanız yeterli olmuştur ama sanırım vurgulamak istediğim konuyu tam olarak anlatamadım bence bir forumda bu tarz ayrımlar olmamalı aksi halde her grup için bu şekilde ayrılmalar olduğu zaman işin içinden çıkılmaz mesela antrenör odası sadece antrenörler girebilsin,sporcu odası sadece sporcular girebilsin gibi bu listeyi dahada uzatmak mümkün her neyse fazla uzatmak istemiyorum sonuçta burası bir forum beğenmiyorsam foruma bir daha gelmem olur biter ben sadece görüşümü belirttim ve bence hakemleri ilgilendiren tüm konular satranç sporcularını,satranç antrenörlerini dolayısıyla ismini satrançla verdiğiniz bu foruma giren herkesi ilgilendirir yok özel mesajlaşmalar olacaksa bunun çözümü bu şekilde engellemeler değildir.

Saygılarımla,
Nejdet Esen
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi