22. Troya Turnuvası
Troya Festivali'ne 13 yıl aradan sonra oynadığım için birkaç şey söylemek isterim. Öncelikle başarılı gençlere tebrikler. Ufuk Sezen Arat da Cankut Emiroğlu da federasyonda çalıştığım dönemden beri tanıdığım çocuklar. Umarım aynı hızda kariyer basamaklarını tırmanırlar. Sanıyorum Ufuk bir yakında FM unvanını alacak.

Turnuva salonu gerçekten çok başarılıydı. Orayı bulanlara teşekkürler. Tuvalet biraz sıkıntılıydı ama sonuçta kusursuz salon bulmak zor. Yine de Çanakkale'de benim (97,99 ve 2001'de oynadım) gördüğüm en iyi salon (Serdar Pansiyonu filan düşününce). Lakin servisler sıkıntılıydı ve bu kadar çok çift tur olması bu turnuvayı Türkiye Şampiyonası ciddiyetine getirmiş. Bir arkadaşım "kamp gibi bu ne ya?" diyerek tepki gösterdi çok haklı olarak. Tur saatlerinin 10-18 olması da yemek ve uyku açısından zorlu bir programdı, yazın turun geç başlamasını anlıyorum da bu kadar çok çift tur biraz zalim bir program. Seneye bu vakitler satranç oynayabilecek durumda olursam Keşan'ı deneyeceğim.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
22. Troya Turnuvası - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 17-08-2014, 14:34
RE: 22. TROYA TURNUVASI. - Yazar: Ozgur_Akman - 17-08-2014, 23:59
RE: 22. Troya Turnuvası - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 18-08-2014, 10:39

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi