Gülkız Tülay FIDE Başkan Vekili mi?
TSF veya Gülkız Tulay ile kişisel sorunlarınız varsa bunu başka platformlarda halletseniz de bilgi kirliliği yaratmasanız memnun olurdum.

Yukarıda mantıklı üyeler tarafından durum açıklandı.

Gülkız Tulay "Nominated Vice President" oldu. Yani "Atanmış Asbaşkan"

Siz ne kadar kafanıza göre yorumlarda bulunursanız bulunun durum bu. Tamam bir kez Gülkız Tulay'ın ingilizce bilmediğini ve bu sebeple iletişimde zorluk çekebileceğini söylediniz. (Bu durumun sıkıntı yaratmayacağına dair karşı argümanlar da yazıldı.)

Yalnız bunu spam olacak şekilde defalarca yazmanız, herkesin doğru anladığı bir unvanı farklı şekilde defalarca ifade etmeniz artık görüş açıklamaktan çok TSF Başkanını karalamak anlamına geliyor. Gerçi ısrarınıza bakınca temel bu amacınızın da bu olduğu anlaşılıyor

Bu karalamalar ve saptırmalarla son mesajı atarak üste çıkmanıza izin vermeyeceğim.

Haksız çıktınız. Özür dilemiyorsanız da yanlışta ısrar etmeyin!
Ara
Saygıdeğer forumdaşlar,

Benim esprili üslubumu benimsemeyenlere, çağcıl mizah yazarlarımızdan Muzaffer İzgü'nün bir kitabını alıp okumalarını önermekten başka birşey gelmez elimden. Bir çırpıda Ortadireği Yıkan Ayı'yı salık verebilirim de.

FIDE'nin işleyiş mekanizmalarını bilmek gerekli. Bilmeyince benim, iki taraf arasında orta yolu bulma maksadıyla, yaptığım şakalar, ciddiye bile alınabiliyor. Tuhaf!

Anlaşılıyor ki kimilerinde bilgi eksikliği var. O zaman şu soruyu soralım: 1999 yılında zamanın TSF Başkanı, neden FIDE Vice President olarak seçildi?
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi