Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı
Ben de bir kuralsızlığı yazayım. İstanbul Festivali'nde Başbakan Erdoğan seyirci konumunda olduğu halde elini kolunu sallaya sallaya girdi ve oyunları izledi. Hakem neye dayanarak izin verdi anlamadım. Yönergede Başbakan izinsiz turnuva salonuna girip maçları izleyebilir diye bir madde yoktu mesela Smile Peki Erdoğan "Benim torunum ilk turu kaçırmış ikinci turdan itibaren oynasın" dese yönetici ne yapardı Smile Torunu oynayacak diye bütçeyi beşe falan katlama ihtimalini göz ardı eder miydiniz?

Tutku bey çok eskiden yapılmış yanlış bir uygulamayı turnuvalarda terki normalmiş gibi kabul ettirmek için kullanıyor. Tamam o yanlışmış geçelim. Sayfalarca onu tartışmaya gerek yok. Ki ben de olayı nasıl dallandırıp budaklandırabildim değil mi?

Bana göre turnuva terk eden aynı organizasyona bir sonraki sene girememeli. Ayrıca bir miktar da ukd kaybetmeli ki uyanıklık edip puan kaybından kurtulmak için cinlik yapmasın. Bak o zaman oyuncu da turnuvaya tekrar sarılır Smile

Bu arada turnuva terk ederek başarılı olan oyuncu biliyor musunuz?
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı - Yazar: Hasan Berk - 11-09-2014, 20:46

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi