Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı
“Birimiz bilgi vermeye kalksa hemen "Sponsoru gücendirdiği için"cezalandırılır.Yerli sporcular eninde sonunda bir çeşit grev yapmak zorunda kalacaktır.Aksi halde ne Tutku Dinçer,ne Ateş Ülker ne de başkası burada yazarak farkındalık yaratamaz!"
Ateş Bey,
Burada yazılıp toplumun bilgisine sunulması yeterli farkında lığı yaratmadı mı sizce?
...
“Unutulur gider yakında bu konu, üzerinde durmaya gerek yok."
Tutku Bey,
Bir hukukçu olarak son sözünüz bu mudur?

...
O zaman -kendin çal kendin oyna- oldu bu iş!

Ben kararlı duruşumda devam ederken, TSF' de (kurum içi çalışan biri olarak) kendi adıma girişimde bulunmuşken ve sonucu takip edip beklerken, koskoca camianın elle tutulur, somut bir girişimi olmayacak öyle mi?

Kurumun yanlışlarını ortaya koymak ve bu yanlışlardan arındırmaya çalışmak!

Bahsettiğim kurum benim değil sadece, unutmayın hepimizin!

Etkileri ve yansıması da öyle olacak. Bugün olumlu olabilecek her şeyden faydalanan toplum içinde, yarın söz konusu bu olayın yaraladığı farklı insanlar çıkacak. Bu devran hep böyle sürerken Ateş ÜLKER tükenmez bir enerji ve umutla aynı şeyleri yazmaya devam edecek. Hukukçular köşelerinde eleştirecek, topluma yanlışlıkları göstermek için sürekli yazacak, yazacak, yazacak!

Öyle mi?

Ben o insanlar için adım atmakta karalıyım.
Bu duruşum TSF içinde ya da dışında değişmez!
Burada bazı bireysel fikir çatışmaları için geçmişte mahkemelik olaylar hatırladıkça…
İnsanların fikirsel tartışmalarda, atışmaların dozu kaçtığı zaman sanal kahramanlık girişimlerinin en üst düzeye tırmandığı zamanlarda atılan zafer çığlıklarını okuduk buradan.
İnsan kendisi söz konusu olunca her adımı atabilir demek ki.

Ama toplumsal bir olaya çekidüzen vermeye kalkınca, birlikte olalım dedikçe bir kaçı dışında meşhur bataryalar susuyor!

Ne bir ihbar ne bir ikinci bir dilekçe…

O zaman bu forum bir tiyatro sahnesinden başka bir şey olmadı.
Bu mudur toplumsal anlayış, toplumsal duyarlılık?

Yapılması gerekenleri buraya sıralamam, bana düşmez. Toplumsal bilince sahip insanlara hakaret olur.

AMA BU KURUMU YANLIŞLARINDAN ARINDIRMAK İÇİN BİR ARAYA GELEREK ATILACAK HER ADIM KURUMUN TEMİZ GELECEĞİ İÇİNDİR.
BU KONUDA KİM CEZA VERİP ENGEL OLABİLİR Kİ?
SUSTUKÇA HAYKIRMAYI UNUTURSUNUZ!

O zaman sessizlik birçok şeyin üzerine çöker ve; 'zaman' unutturmaya ilaç olur.

Gelişmeler kimin işine geldi dersiniz?

Selam ve saygılarımla.
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 12-09-2014, 17:53

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi