Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı
Valla başhakem çekinmeden bir uygulama yapmış ve bunu da herkese açıklamış. Kim bilir belki okusa burayı kendi gelip yazacak. Bu olayın hangi turnuvada olduğunu yazmanın ne sakıncası var anlayabilmiş değilim.

Resmi yollarla bana başvurulsun durumu da komiğime gitti Smile

Ben de bir turnuvada yapılan bir hataya şahit olmuştum. Bana da resmi yollarla başvururlarsa açıklarım!

Bakınız, geçen sefer tezinizi tutturamayınca denmemiş şeyleri denmiş gibi gösterip oradan tutturmaya çalışıyordunuz. Şimdi de "Sen kim oluyorsun da buraya mesaj yazıyorsun, oyuncu musun, veli misin?" kabadayılığına ve eski mesajlarımı okumayanları benim hakkımda farklı şeyler düşündürtmeye yönelik mesajlar atıyorsunuz. Neymiş birilerini destekleyen mesajlar atıyormuşum...

Bahsettiğiniz olay majör bir hadise değil. Bachana maça bilerek çıkmadığını itiraf etmiş, şikeyi tasdiklemiş yaprak kıpırdamıyor. Falancanın çocuğu dördüncü turdan girmiş. Dereceyi etkilememiş ve sizin beğendiğiniz bir davranışta bulunarak rating kaybetmemek için son tura da katılmamış. Üstelik bu gözünün önünde olmuş. Tutku bey o zaman niye itiraz etmediniz de şimdi seneler sonra bana resmi olarak başvursunlar diyorsunuz. O kadar emindiniz yanlış olduğuna da niye o zaman itiraz etmediniz. "Resmi bir başvurunuz, şikayetiniz (yazılı)" kayıtlarda mevcut mudur?

Üstelik bu konuyu yazmanızın sebebi de "Bak o zamanlar böyle birşey oldu. Ben turnuvayı yarıda bırakmak normal olsun diyorum, beğenmiyorsunuz. Asıl beteri dördüncü turda girip son tura gelmemektir. O yüzden benim düşüncem olan turnuvayı yarım bırakmaya soğuk bakmayın" temalıydı. O kadar adalet peşinde koşsanız herhalde daha önce çoktan bu başlığı açardınız... Yalan mı?

Son olarak demagoji yapmanızı engellemek için: Geriye dönük olarak da kurallar elverdiğince yapılan hatalar sorgulanmalı, cezalandırılmalıdır.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı - Yazar: Hasan Berk - 12-09-2014, 21:34

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi