Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı
Sayın Mojo Jojo,

TCK ve diğer kanunlarda suç olan fiillerde, o kanundaki ceza kadar hak mahrumiyeti cezası veriliyor. 6222'nin 6259 ile değişik 11. maddesine göre de elde 1 yıldan 3 yıla kadarımız var.

Disiplin Talimatı'nda tek bir eylemin birden çok ihlal oluşturması durumunda ne olacağının cevabı yok.

Yada içinden çıkılması zor bir durum olduğu için hiç uğraşmayalım, şike yapanları seneye turnuvaya katılmak isterse almayız biter!

Bu cezaların geleceği ne zaman belliydi biliyor musunuz? Ben bilmiyorum ama Aşkın Bey'e "Şu şekilde bir düzenleme olacak, sen şimdiden foruma bir yaz, tepkileri ölçüp ona göre kamuoyu oluştur!" denildiğini de hiç zannetmiyorum...

Aşkın Bey,

Sponsorluğa karşı değilim, aksine yüksek ödüllü açık turnuvalar olması hoşuma gidiyor ve her ne kadar artık Ereğli'de Çilek Festivali yapılmayacak olsa da, Çilek Turnuvası'nın yeniden eski boyutuna ulaşmasını ben de istiyorum. Bakarsınız vaktim olur da bu yaza birşeyler ayarlarım. Ama konu sponsorlara karşı olmak değil, TURNUVAYI YARIDA BIRAKAN SPORCUYA "SPONSORLAR KAÇMASIN DİYE" 3 YILA KADAR CEZA VEREBİLECEK DÜZENLEMELER YAPMAK! Kötü gününe denk geldiği için turnuvaya devam edecek durumda hissetmeyen sporcuyu, sponsor için bu kadar kolay harcamak! Hiç sporcu yanlısı bir uygulama değil, tamamen endüstriyel satranç!
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı - Yazar: Attorney at Law - 08-10-2014, 20:44

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi