Satranca düğün, halay dopingi
Değerli forum üyeleri forumda satrançta doping konusunun irdelendiği şu günlerde , bende şu anki federasyon başkanı bayanın genel sekreter olduğu Ali Nihat Yazıcı başkanlığındaki Türkiye Satranç Federasyonu 'nun düzenlediği düğünlü halaylı bazı önemli turnuvaları hatırladım. Katıldığım bu turnuvalardan biri 2011 İstanbul İl Birinciliğindeydi . Bir diğeri ise Kocaeli Cumhuriyet Kupası ... Tevekkeli sabık başkan Ali Nihat Yazıcı bayan oyuncumuzun Çinli büyük ustayı yendiği maçtan sonra
" Pozisyona bakarım göbek atarım " dememişti.

Aşağıda Düğünlü Halaylı İstanbul Satranç İl Birinciliği (2011) mevcut .

http://www.youtube.com/watch?v=R5KQyGU-qSc

Turnuvalarda cep telefonun çalması durumunu biliyorsunuz. Acaba cep telefonunun yasak olması düğünlü dernekli turnuvalarla mı ilgili ? Bir de bu turnuva sonuçları elo hesaplarını katılıyor. Yani bu konu" Satranca düğün halay dopingi " uluslararası bir konu.

Sevgi ve Saygılarımla

Mehmet Fatih VARLI
Ara
Değerli forum üyelerinden yazdığım yukarıda ki habere ( satranca düğün, halay dopingi ) hiç bir yorum gelmedi .

Aşağıdaki yorumları forum üyelerimiz adına (sizler için) yazdım .

- Türk satrancının haline bak! Daha kötü salonlara düşmez inşallah!

- İstanbul il temsilciliği daha önce çok sıkıntılar yaşattı.Bu sefer şenlenelim istemişler...

- Yoksa gelin veya damat satrancı mı! Satrançtan vakit yok, turnuva sırasında nişanı aradan çıkarırım hesabı! Bir masada mat eder diğerinden mat olurum demiş.

- Bu turnuva elo hesaplamalarına dahil yani durum sınır ötesi

avrupalılar beğenir, Türkiye imajına uygun. Bir deve eksik . Türk satrancı diye kavram çıkacak ortaya

- Düşünsene turnuvada Adnan Abi olsa ve maç kaybetse! O nişanın hali nice olurdu!

büyük tehlike atlatmışlar.

- Cep telefonunun niye yasak olduğu belli. Düğün salonunda turnuva yaptıkları görüntülensin istemiyorlar.

- ah keşke katılabilseydim İL BİRİNCİLİĞİNE... maçları erken bitirip nişan düğün ne varsa katılır salonun altını üstüne getirirdim!!!

DARISI 2014 İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİNE

SLOGANIMIZ NEYDİ ? BİZ BİR AİLEYİZ . YAŞASIN DÜĞÜN

Sevgi ve Saygılarımla

Mehmet Fatih VARLI
Ara
Videoyu izledim. İlk önce sizi haklı gördüm. Ama sonra fark ettim ki 2011 yılında kaydedilmiş.

Şöyle düşündüm:
-"Yazık, adamlar çok salonlu epey kaliteli bir mekanda yer tutmuşlar; muhtemelen pahalıya mal olmuştur.
Haliyle turnuva da birkaç gün sürecek; öteki salonlarda ne olacağını nasıl kontrol etsinler değil mi? Şanssızlık olmuş. Düşünememişler belli ki davul zurna çalınabileceğini. Kötü olmuş."

Şimdi bu rezil bir durum mu? Evet.
Ama bunu üç sene sonra hala çok ağır ifadelerle eleştiriyorsanız bu durumun tekrarlanıyor olması gerekir.

Ben böyle düşündüm. Kusuruma bakmayın.
Tekrar olmuş mu? Olmuşsa ben de eleştireyim...
(16-10-2014, 21:54)abdulkadirbener Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Videoyu izledim. İlk önce sizi haklı gördüm. Ama sonra fark ettim ki 2011 yılında kaydedilmiş.

Şöyle düşündüm:
-"Yazık, adamlar çok salonlu epey kaliteli bir mekanda yer tutmuşlar; muhtemelen pahalıya mal olmuştur.
Haliyle turnuva da birkaç gün sürecek; öteki salonlarda ne olacağını nasıl kontrol etsinler değil mi? Şanssızlık olmuş. Düşünememişler belli ki davul zurna çalınabileceğini. Kötü olmuş."

Şimdi bu rezil bir durum mu? Evet.
Ama bunu üç sene sonra hala çok ağır ifadelerle eleştiriyorsanız bu durumun tekrarlanıyor olması gerekir.

Ben böyle düşündüm. Kusuruma bakmayın.
Tekrar olmuş mu? Olmuşsa ben de eleştireyim...

Sayın Aptülkadir Bener

Mesajınızı tekrar olmuş mu ? Olmuşsa ben de eleştireyim... diyerek bitiriyorsunuz .

Sayın Bener ne yazik ki tekrar olacak .

Kaliteli bir mekanda yer tutmuşlar; muhtemelen pahalıya mal olmuştur. DEDİĞİNİZ YER Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezi Salonlarıydı .

Evet aşağıdaki videonun çekildiği ve 2011 İstanbul İl Satranç Birinciliğinin ( Düğün ve Halay Dopingli ) mekan Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkeziydi.

http://www.youtube.com/watch?v=R5KQyGU-qSc

2014 İstanbul İl Satranç Birinciliğinin ( Anadolu Yakası ) yapılacağı mekan bilin bakalım neresi ?

Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezi....

Aynı mekan http://www.istanbul.tsf.org.tr/

"Ama bunu üç sene sonra hala çok ağır ifadelerle eleştiriyorsanız bu durumun tekrarlanıyor olması gerekir ". demişsiniz ya

İşte size Tekrar

ANY ve Gülkız hanımın aynı yönetim tekrarı gibi ... O zaman benden de bir tekrar gelsin...

Değerli forum üyelerinden yazdığım yukarıda ki habere sayın Bener hariç ( satranca düğün, halay dopingi ) hiç bir yorum gelmedi .

Aşağıdaki yorumları forum üyelerimiz adına (sizler için) yazdım .

- Türk satrancının haline bak! Daha kötü salonlara düşmez inşallah!

- İstanbul il temsilciliği daha önce çok sıkıntılar yaşattı.Bu sefer şenlenelim istemişler...

- Yoksa gelin veya damat satrancı mı! Satrançtan vakit yok, turnuva sırasında nişanı aradan çıkarırım hesabı! Bir masada mat eder diğerinden mat olurum demiş.

- Bu turnuva elo hesaplamalarına dahil yani durum sınır ötesi

avrupalılar beğenir, Türkiye imajına uygun. Bir deve eksik . Türk satrancı diye kavram çıkacak ortaya

- Düşünsene turnuvada Adnan Abi olsa ve maç kaybetse! O nişanın hali nice olurdu!

büyük tehlike atlatmışlar.

- Cep telefonunun niye yasak olduğu belli. Düğün salonunda turnuva yaptıkları görüntülensin istemiyorlar.

- ah keşke katılabilseydim İL BİRİNCİLİĞİNE... maçları erken bitirip nişan düğün ne varsa katılır salonun altını üstüne getirirdim!!!

DARISI 2014 İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİNE

SLOGANIMIZ NEYDİ ? BİZ BİR AİLEYİZ . YAŞASIN DÜĞÜN

Sevgi ve Saygılarımla

Dr. Mehmet Fatih VARLI
Ara
"Henüz olmadı ama olacak...!!! Çünkü aynı salonda yapılacak." diyorsunuz anladığım kadarıyla.

Enteresan bir bakış açısı.
"Makul Şüphe" diyorsunuz yani.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi