Çözümyolları konuşulmalıdır.
MJ demiş ki:
Alıntı:"Kaldı ki bana göre (samimiyim) satrançta saate basma sorunu, kopyala yapıştır ile basılmış ve kimsenin tek kelime anlamadığı ıvır zıvır mevzuattan daha keyifli ve önemli. Hatta şuraya satrançla ilgili basılacak bir karikatür bile, şu mevzuat yüklemesinden daha faydalıdır, hiç değilse adamı hayattan soğutmaz."

Biraz sert olacak bunu yazmam ama mevzuat mesajlarını gördüğümde aklımda canlanan insan figürü "Türk satrancına fedakârca hizmette bulunan bir nefer" değil nerede bir şey tartışılmaya başlansa kulaklarını tıkayıp "alalalalalalalalalalalaalaalalala" diye bağırarak koşturan birisi. Bu sahne karşısında benim de bu mesajları ara sıra okumaya çalıştığımda temsili halim aşağıdaki resimde. O yüzden okumuyorum. Size de naçizane tavsiyem beğenmediğiniz şeyleri okumamanız. Şikayet etmek de serbest tabii ama "herkes ne yazacağını bilsin bilmiyorsa da yazmasın" alt mesajını da "faşist" olarak nitelendirmek serbest. Malum forum serbest bir medya.

Mevzuatı Google'la aratıp bulmayı hepimiz biliyoruz, bilmiyorsak da o konuda ayrı başlık açıp Google'da nasıl arama yapılacağını veya TSF web sitesinde nasıl arama yapılacağını gösteririz.

Terbiye, ahlak vs. sınırları içinde herkes istediğini yazabilmeli, dilediği müstear isimle.

Ek Dosyalar Resimler

Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Çözümyolları konuşulmalıdır. - Yazar: Ozgur_Akman - 26-10-2014, 19:21

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi